استاندار کردستان: دولت و سپاه در همه شرایط کنار هم هستند

سنندج -‌ ایرنا - استاندار کردستان گفت: دولت و سپاه برای خدمت به مردم در همه شرایط کنار هم هستند و هیچ فاصله‌ای بین آنها وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی سپاه بیت‌المقدس کردستان، بهمن مرادنیا روز پنجشنبه در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه بیت‌المقدس اظهار داشت: سپاه در بسیاری از بحران‌ها که وظیفه‌ای در قبال آنها ندارد حضور پیدا می‌کند و در کنار مردم است.

وی با اشاره به اینکه سپاه همیشه همراه و پشتیبان دولت بوده و دولت و سپاه بازوان قدرتمند نظام در خدمت رسانی به مردم هستند، افزود: امروز زمان آن است که همه نهادها در کنار هم و برای خدمت به مردم تلاش کنند تا بتوانیم شرایط فعلی را پشت سر بگذاریم.

مرادنیا با تاکید بر اینکه باید بیشتر از این‌ها در کنار مردم بود، اضافه کرد: سپاه در مقابله با کرونا و نهضت کمک‌های مومنانه خدمات خوبی را از خود به جا گذاشته است و جز این هم انتظاری از این نهاد مردمی نیست.

وی ضمن اشاره به تلاش های موثر سپاه در مقابله با کرونا، فعالیت‌های سپاه بیت المقدس کردستان در جمع آوری و توزیع کمک‌های مومنانه را بسیار ارزشمند توصیف کرد،  یادآور شد: امیدواریم دولت بر شرایط کنونی و سختی که بر مردم حاکم است فایق بیاید و این روزهای سخت را پشت سر بگذارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان هم در این دیدار گفت: اقدامات سپاه در کردستان برجسته است و باید تلاش شود اقدامات نظام و دولت نیز بیش از پیش اطلاع رسانی شود.

حسین خوش اقبال اضافه کرد: تحریم‌های شکننده و وضعیت کرونا فشارهای اقتصادی زیادی را به مردم وارد کرده است اما با هدایت‌های مقام معظم رهبری و همراهی مردم تا به امروز اوضاع با شرایط خوبی مدیریت شده است.

وی هدف آمریکا از تحریم‌های ظالمانه علیه ایران را ساقط کردن نظام دانست و افزود: قد علم کردن سپاه در مقابل آمریکا و هدف قرار دادن پایگاه‌های آن در منطقه هیمنه این کشور را زیر سوال برده است.

خوش اقبال با بیان اینکه باید در شرایط کنونی به مردم نشاط و امید تزریق کرد، اظهار داشت: با وجود تحریم‌های ظالمانه پیشرفت‌های خوبی در کشور حاصل شده و خدمات نظام و دولت به مردم قطع نشده است.

وی تاکید کرد: دولت در همه بحران‌ها و گرفتاری‌ها سپاه را در کنار خود دیده و هر جا کمبود و کاستی‌ای بوده است سپاه با توجه به رویکرد و ماهیت مردمی خود ورود به موقع داشته است.

خوش اقبال با بیان اینکه نباید شرایط کرونا مانع برگزاری عزاداری‌های محرم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی شود، گفت: برخی‌ها در صدد بودند محرم امسال بدون عزاداری باشد، اما با خوش ذوقی بسیجیان این تلاش آنان ناکام ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha