۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۳
کد خبرنگار: 2588
کد خبر: 84018704
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پنج طرح عمرانی و خدماتی در مراغه افتتاح شد

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، پنج طرح عمران روستایی و خدماتی بخش مرکزی مراغه افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، این طرح ها شامل جدول گذاری و دفع آب های سطحی در چهار روستای بخش مرکزی  و افتتاح دفتر خبرگزاری تسنیم در این شهرستان بود.

معاون عمرانی فرماندار مراغه روز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از این طرح ها گفت: جدول گذاری و دفع آب های سطحی در روستاهای خطب، بهنق، خرمازرد و حاجی کرد با ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بخشداری و دهیاری از جمله این طرح ها بود.

نقی مسکینی اضافه کرد: همچنین دفتر خبرگزاری تسنیم در این شهرستان نیز به عنوان یکی از مراکز رسانه ای و خبری این شهرستان در این روز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در سال های اخیر گفت: با وجود مشکلات اقتصادی و بحران بزرگی چون بیماری کرونا، طرح های متعددی در این شهرستان در هفته دولت به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: در راستای اجرای طرح های عمرانی و تولیدی، طرح های بزرگی در این شهرستان تا دهه فجر امسال اجرایی شده و به ثمر خواهد نشست.

مسکینی با تاکید بر نقش رسانه ها در توسعه فرهنگی و اجتماعی ادامه داد: مطبوعات و خبرنگاران در ماه های اخیر و در ایام کرونا، یار و همراه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان بوده اند.

وی اضافه کرد: نقد سازنده مطبوعات و رسانه ها به ویژه در زمینه های عمرانی و توسعه ای شهرستان، می تواند زمینه ساز رشد و بالندگی منطقه را فراهم سازد.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha