سه هزار بسته معیشتی در مناطق محروم بوشهر توزیع شد

بوشهر- ایرنا- فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: در راستای برگزاری بخش دوم از مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه، سه هزار بسته معیشتی همزمان با دهه اول ماه محرم در مناطق محروم استان بوشهر توزیع شد.

به گزارش ایرنا، سردار علی رزمجو روز پنجشنبه در این آئین افزود: این بسته ها به همت گروههای جهادی افسران ولایت و طلاب امام خمینی (ره) استان بوشهر، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و خیران استان بوشهر تهیه شده است که به صورت متمرکز از سالن ورزشی مدرسه شهید مهدوی بوشهر با شعار "ما ملت امام حسینیم" و با رمز "یا امام حسین (ع)" میان نیازمندان توزیع شد.

وی اضافه کرد: در فاز نخست مرحله دوم کمک‌های همدلانه ۱۴ هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان اقلام مصرفی مردم توزیع شد.

رزمجو بیان کرد: افزون براین پنج هزار بسته معیشتی نیز از کمک‌های خیران و سایر نهادهای اجرایی در استان توزیع شد.

وی یادآور شد: همچنین در مرحله نخست رزمایش مواسات نیز ۱۴۷ هزار بسته کمک معیشتی معادل ۲۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در بین نیازمندان این استان توزیع شده است.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان بوشهر نیز در این باره گفت: این بسته ها شامل برنج ایرانی، رب گوجه فرنگی، روغن، ماکارونی، حبوبات و مرغ است که ارزش هر کدام از این بسته ۳۵۰ هزار تومان است.

حجت پارمان با اشاره به توزیع جهیزیه توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان بوشهر اظهار کرد: ۱۹ مجموعه جهیزیه به  ارزش هر جهیزیه ۳۰ میلیون تومان از سوی این ستاد قبل از آغاز ماه محرم تهیه و بین زوج های نیازمند توزیع شد که از این تعداد، ۵ مجموعه جهیزیه از سوی خیران  و ۱۴ مجموعه دیگر به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) تهیه شده بود.

وی همچنین با اشاره به مرحله اول رزمایش کمکهای مؤمنانه اضافه کرد: در مرحله نخست این رزمایش نیز حدود ۱۶ هزار بسته معیشتی ۲۵۰ هزار تومانی بین نیازمندان استان بوشهر توزیع شد.

پارما مرحله دوم رزمایش کمکهای مؤمنانه در سه بخش اجرا می شود که بخش نخست آن هم زمان با دهه امامت و ولایت در استان بوشهر اجرا شد و بخش دوم و سوم آن نیز به ترتیب در دهه اول محرم و دهه آخر صفر اجرا می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =