یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران به حالت آماده باش درآمد

تهران_ ایرنا_ نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران به دلیل تعطیلات پیش رو و جلوگیری از سو استفاده متصرفان به اراضی ملی به حالت آماده باش درآمد.

به گزارش ایرنا؛ سرهنگ علی اسدی روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: با توجه به فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و تعطیلات پیش رو، نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان برای پیشگیری از هرگونه تخلف و تصرف به اراضی ملی و مقابله با آتش سوزی های احتمالی در عرصه های منابع طبیعی در آماده باش کامل هستند.

وی بیان داشت: موضوع حفاظت از عرصه های ملی که جزو وظایف اصلی مجموعه منابع طبیعی است تعطیل بردار نیست و در طول سال به ویژه در ایام تعطیلات با جدیت انجام می شود.

 اسدی ادامه داد: نیروهای منابع طبیعی هم در سطح ادارات شهرستان ها و هم در ستاد اداره کل به صورت شبانه روزی در آماده باش هستند و تیم های گشت و مراقبت به طور منظم اراضی ملی را مورد رصد قرار می دهند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران تأکید کرد: منابع طبیعی ثروت عمومی و ملی بوده و به همه مردم تعلق دارد لذا توصیه می شود همه آحاد مردم در راستای حفظ و صیانت از این منابع خدادادی کوشا باشند.

اسدی از عموم مردم و گردشگران خواست که هنگام حضور در عرصه های طبیعی ضمن رعایت نکات ایمنی از روشن کردن آتش خودداری کرده و در صورت تخریب، تصرف و آتش سوزی های احتمالی مراتب را فوراً از طریق سامانه ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی اصلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =