۴۵ میلیارد تومان به تکمیل ساختمان آموزش و پرورش کرمان اختصاص یافت

کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ۴۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی برای تکمیل ساختمان اداری این اداره کل اختصاص یافته و تاکنون ۲۵ میلیارد تومان از این مقدار جذب شده است.

به گزارش ایرنا، احمد اسکندری نسب روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از روند تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان افزود: عملیات احداث ساختمان اداری این اداره کل از ۲۷ سال قبل آغاز و روند ساخت آن بیش از ۲۴ سال دچار وقفه شده بود که با پیگیری های مستمر و رایزنی توسط استانداری و نمایندگان مجلس با سازمان برنامه بودجه کشور عملیات تکمیل آن از ابتدای سال ۹۸ آغاز شد.

وی اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی برای احداث ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان تخصیص یافته است.

اسکندری نسب خاطر نشان کرد: تاکنون ۱۵ میلیارد تومان برای فاز اول ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان شامل مقاوم سازی اسکلت و اجرای سقف هزینه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بر اساس پیش بینی صورت گرفته و تعهد پیمانکار، این ساختمان اداری تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان کرمان به همراه کمیته فنی این پروژه از روند تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بازدید کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =