پیش تولید سریال «راز ناتمام» در کرمان کلید خورد

کرمان - ایرنا - آیین آغازین رسمی و پیش تولید سریال فاخر و ملی «راز ناتمام» پیرامون شخصیت شهید محمدجواد باهنر با حضور استاندار در کرمان برگزار شد.

به گزارش ایرنا استاندار کرمان روز پنجشنبه در آیین آغاز پیش تولید سریال "راز ناتمام" ویژه شخصیت شهید محمدجواد باهنر در کرمان گفت: به دلیل ویژگی های خاص و ارزشمندی که این سریال دارد باید آن را حمایت و کمک کنیم تا به نتیجه برسد.

محمدجواد فدائی با اشاره به شخصیت فاخر شهید باهنر افزود: شیوه زندگی و منش این شهید بزرگوار می تواند به عنوان الگو و سرمشقی برای نسل جوان و همه ما باشد و اصولا در علم تربیت و به ویژه در تعالیم قرآنی نیز به داشتن الگو و سرمشق برای زندگی انسان توصیه شده است.

وی تکریم و بزرگداشت شهدا را موثر دانست و تصریح کرد: حفظ تاریخ یکی دیگر از ویژگی های ساخت این سریال است و تاریخ کرمان به لحاظ اینکه یک استان فرهنگی است باید حفظ شود.

وی همچنین گفت: با ساخت سریال راز ناتمام به ارتقاء هنر کمک می کنیم زیرا یک تجربه جدید است و می تواند صنعت هنر و نمایش را توسعه دهد و کرمان استانی است که در این زمینه سابقه دارد تا جایی که نخستین سینمای کشور در کرمان بوده است.

استاندار کرمان افزود: دنبال این هستیم با کمک سرمایه گذاران متخصص و علاقمندان این حوزه، شهرک سینمایی در کرمان ایجاد کنیم که در این زمینه دو نقطه مناسب بررسی و انتخاب شده است و احداث این شهرک می تواند به تهیه فیلم و سریال ها در استان سرعت بدهد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان نیز با بیان اینکه در سال های گذشته در معرفی قهرمانان و شهدا کم کاری داشتیم گفت: اگر یکی از همین شهدا با این افتخارات در کشورهای اروپایی بود حقیقتا آن را به تمام دنیا معرفی می کردند.

احمد علی رمضانی با اشاره به کارهای در حال انجام در صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: یک هزار ۴۷۰ دقیقه انیمیشن مصوب در حال تولید داریم همچنین، سریال شهید باهنر در ۲۶ قسمت هزار و ۴۰ دقیقه نیز از کارهای در حال انجام است.

رییس مرکز سیمای استان ها صدا و سیما نیز با بیان اینکه متاسفانه هیچ کار فاخری از این شهید منتشر نشده است اذعان کرد: ما در مرکز سیمای استان ها با حمایت از طرح ها و برنامه های فرهنگی و ارزشی سهم خود را انجام می دهیم.

سید عباس فاطمی با بیان اینکه چهار سال است که پیگیر این سریال هستیم و عمده فیلم نامه انتخاب شده و ان شاالله فیلمبرداری آن آغاز خواهد شد افزود: در مهر ماه امسال تولید و فیلمبرداری سریال راز ناتمام که چند لوکیشن آن در خارج از کشور است آغاز خواهد شد.

فاطمی افزود: کرمان نیز همانند استان رضوی یکی از پر رویداد ترین استان های کشور است و این هم به برکت مردان بزرگ این خاک است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =