۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۵
کد خبرنگار: 1302
کد خبر: 84018658
۰ نفر

برچسب‌ها

انتشار تولیدات محرمی حوزه هنری در پویش «سوره اشک»

تهران - ایرنا - معاون هنری حوزه هنری از آغاز فعالیت پویش «سوره اشک» و انتشار تولیدات ویژه ماه محرم در قالب‌های نماهنگ، فیلم کوتاه، کلیپ، پویانمایی و قطعه موسیقی خبر داد.

مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی با اعلام آغاز فعالیت پویش «سوره اشک» گفت: تصمیم گرفتیم در روزهای ماتم اهل بیت و عزای سیدالشهداء(ع) قطعاتی را در بخش‌های مختلف حوزه هنری انقلاب اسلامی تولید کنیم که این مجموعه تولیدات با عنوان «پویش سوره اشک» منتشر می‌شود.

بر اساس این گزارش و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، وی ادامه داد: در این پویش دَه‌ها تولید جدید در قالب‌های مختلف نماهنگ، فیلم کوتاه و تیزر فرهنگی، کلیپ، پویانمایی، قطعه موسیقی، کمیک موشن، کمیک استریپ و... در حال تولید است که کار انتشار آنها از ابتدای ماه محرم آغاز شده و تا اربعین ادامه خواهد داشت.

پویش «سوره اشک» به نوعی واکنش سریع مجموعه حوزه هنری به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان است و تلاش می‌کنیم این اقدامات مناسبتی را در دیگر ایام مهم سال نیز ادامه دهیم.

معاون هنری حوزه در پایان گفت: تا امروز قطعاتی مانند تیزر فرهنگی «جوشکار» تولید شده در باشگاه فیلم سوره، نماهنگ «فصل ماتم»، مجموعه «روضه‌های دلتنگی»، مجموعه موشن گرافیک «فقط برای خدا»، چندین تصویرسازی و متحرک سازی پوستر و... در قالب پویش اشک سوره منتشر شده که کار انتشار سایر آثار نیز به مرور ادامه خواهد یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =