۱۳ طرح عمرانی و ورزشی در بخش بندزرک میناب به بهره‌برداری رسید

بندرعباس-ایرنا- سرپرست فرمانداری ویژه میناب گفت: در پنجمین روز از هفته دولت ۱۳ طرح عمرانی، ورزشی، اقتصادی و خدماتی به ارزش ۲۰۰میلیارد ریال در بخش بندزرک میناب به بهره‌برداری رسید .

مجید سلحشور روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها افزود: طرح‌های هفته دولت امسال رشد چشمگیری نسبت به سال گذشته داشته‌ که بیشترین آن‌ها در حوزه آموزش، جوانان، ورزش، انرژی، حمل ونقل جاده‌ای، بهداشت و درمان، کشاورزی و شیلات است.

وی یادآور شد: عمده طرحهای این هفته درصنعت، راه و شهرسازی، گلخانه‌ای ،  ارتباطات، احداث خط انتقال و شبکه توزیع آب روستایی، برق، منابع طبیعی و آبخیزداری، مسکن و شهرسازی، شهرداری و فضای سبز،  است.

وی، ایجاد شهرک‌های صنعتی ، ظرفیت‌های ایجاد شده در بحث آبزی‌پروری و شیلات، کشاورزی، دامداری، شهرک‌های صنعتی، ذخیره انرژی، احداث پروژه‌های عمرانی و خدماتی  و به‌وجود آمدن ظرفیت‌های جدید گردشگری را بخشی از خدمات یکسال گذشته نظام جمهوری اسلامی و دولت در شهرستان میناب  عنوان کرد .
مدیر عامل پست بانک هرمزگان درمراسم افتتاح باجه پست بانک بندر تیاب نیزبا اشاره به رسالت و اهداف بانک توسعه خدمات و گسترش شبکه بانکی در بخش های و روستاهای کشورگفت : در هفته دولت دو باجه پست بانک در میناب و بستک به بهره‌برداری رسید .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =