تصویب ۶۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری برای طرح‌های ملی سمنان

سمنان- ایرنا- فرماندار سمنان گفت: امسال از محل سفر رییس جمهوری ۶۷۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های شهرستانی که به عنوان طرح ملی محسوب می‌شود در نظر گرفته شده است.

سید عباس دانایی عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: تا کنون ۷۰ درصد اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای طرح‌های ملی شهرستان سمنان در سالجاری از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری اختصاص یافته است.

وی ادامه داد:  بیمارستان سوانح سوختگی و سرطان از جمله طرح‌های این شهرستان است که با تامین اعتبار از محل سفر رییس جمهوری تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

وی بیان کرد: توسعه بیمارستان امیر المومنین(ع)، مجموعه ورزشی برای جانبازان و معلولان و سالن آمفی تئاتر دانشگاه سمنان از دیگر طرح‌های ملی شهرستان سمنان به شمار می‌رود که با تامین اعتبار از محل سفر رئیس جمهوری تا پایان امسال تکمیل خواهد شد.

فرماندار سمنان تصریح کرد: از محل سفر رییس جمهوری به استان سمنان ۲۹۰ میلیارد و ۸۵۵ میلیون تومان برای شهرستان سمنان مصوب شد که تا پایان سال گذشته ۱۴۰ میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان آن اختصاص یافت و باقیمانده اعتبار مصوب نیز تا پایان امسال برای تکمیل طرح‌ها اختصاص خواهد یافت.

دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در قالب کاروان تدبیر و امید در بهار ۹۵ و پاییز ۹۷ به استان سمنان سفر کرد.

در دورهای اول و دوم سفر رئیس جمهوری به استان سمنان به ترتیب ۷۲ طرح با ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار و ۸۲ طرح با اعتبار ۱۱ هزار میلیارد ریال تصویب شد.

تکمیل مرکز سوانح و سوختگی بیمارستان کوثر سمنان یکی از مطالبات جدی مردم استان سمنان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha