۲ باب خانه ورزش روستایی در شهرستان نایین تجهیز شد

اصفهان-ایرنا- تجهیزات ورزشی ۲ باب خانه ورزش همزمان با هفته دولت ، روز پنجشنبه در مناطق روستایی شهرستان نایین در شرق استان اصفهان تامین شد.

به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت کاروان وسایل و امکانات ورزشی برای تجهیز ۲ باب خانه ورزش روستایی با عنوان"ارمغان تندرستی" با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیون ریال راهی روستاهای “تمینان”،” و“فیض آباد حاج کاظم”، از توابع شهرستان نایین شد.
بشیرحمیدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان نایین با اشاره به افزایش خانه‌های ورزش روستایی نایین در دولت تدبیر وامید به ۲۶ باب به ایرنا گفت: با اجرای "طرح ارمغان تندرستی" و انتقال تجهیزات ورزشی به روستاهای  تمینان، و فیض آباد حاج کاظم، امسال آمار خانه‌های ورزش روستایی شهرستان به تعداد ۲۸ باب افزایش یافت.

وی افزود: تجهیزات ورزشی شامل میز پینگ پنگ، تاتامی، تخته دارت، صفحه شطرنج و اقلامی از این دست است که به خانه های ورزش ارسال می شود.
حمیدی گفت: امیدواریم با همکاری بیش از پیش مسوولان استان و شهرستان و تلاش دهیاران و اعضای شورای روستاها،مکان‌های ورزشی بیشتری مهیا شوند تا بتوانیم گام مؤثری برای توسعه ورزش روستایی و تأثیرات مثبت آن در عرصه های فرهنگی، اجتماعی برداریم.

شهرستان نایین در ۱۴۰ کیلو.متری شرق اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =