۱۹ طرح در شهرستان بن افتتاح شد

شهرکرد- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از هفته دولت ۱۹ طرح در شهرستان بن چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری شد.

کیانوش نادری روز پنجشنبه در آیین افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ زنی طرح‌های شهرستان بن که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد، تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها ۶۶ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال و از محل اعتبارات ملی، استانی، داخلی، تسهیلاتی و شخصی هزینه شده است.
وی افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال مستقیم ۷۰ نفر در شهرستان بن فراهم شد.
نادری تصریح کرد: طرح‌های افتتاح و بهره‌برداری شده شهرستان بن شامل ساخت ۱۲۰ واحد مسکن محرومان، انتقال آب به مزرعه‌های کشاورزی، آبیاری نوین، سد خاکی درازدره، قسمتی از جاده بن به داران و خانه بهداشت روستای تومانک است.
وی یادآور شد: به‌مناسبت هفته دولت سال‌جاری عملیات اجرایی سه طرح با ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهرستان بن آغاز شد.
نادری اظهار داشت: این طرح‌ها شامل احداث شبکه فشار متوسط دومداره، رفع حریم و نصب دو دستگاه ترانس و اجرا و احداث پروژه سنگی ملاتی در روستای تومانک است.
به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۲۶۲ طرح با دو هزار و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و ۴۴۸ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری و همچنین ۸۶ طرح عمرانی با سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلنگ‌زنی می‌شود.
از این تعداد افتتاح و بهره‌برداری ۱۹ طرح با ۶۶ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی ۷۰ نفر و کلنگ زنی ۳ طرح با ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال مختص شهرستان بن است.
دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
بن در ۲۸ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =