۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۴
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84018600
۱ نفر

برچسب‌ها

سه طرح بهزیستی در سبزوار به ثمر نشست

سبزوار- ایرنا- همزمان با پنجمین روز هفته دولت، سه طرح بهزیستی با هزینه ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای ارائه خدمات به بیماران مزمن روان، سالمندان و کودکان و نوجوانان بی سرپرست در سبزوار به بهره‌برداری رسید.

رییس اداره بهزیستی سبزوار روز پنجشنبه در این مراسم گفت: مرکز روزانه سالمندان تابش با ظرفیت نگهداری ۵۰ سالمند افتتاح شد که در این مرکز خدمات مختلف توانبخشی، پزشکی، پرستاری و ورزشی به سالمندان ارائه می‌شود.
مرضیه کسرایی فر افزود: همچنین مرکز مراقبتی و نگهداری بیماران مزمن روان با ظرفیت ۳۵ بیمار به عنوان دومین مرکز در خراسان رضوی در این شهرستان آغاز به کار کرد که انواع خدمات درمانی و مراقبتی در این مرکز به بیماران ارائه می‌شود.
وی ادامه داد: علاوه بر آن موسسه خیریه خانه کودکان و نوجوانان "بهار مهربانی سربداران" ویژه نگهداری دختران ۱۳ تا ۱۸ سال نیز با ظرفیت ۲۰ نفر راه‌اندازی شد.
رییس اداره بهزیستی سبزوار گفت: خدمت رسانی به گروه‌های مختلف دارای معلولیت و توسعه برنامه‌های توانبخشی و توانمندسازی متناسب با نیازهای روز جامعه از مهمترین اولویت‌های سازمان بهزیستی برای تحقق سلامت و رفاه اجتماعی است.
هم اکنون ۳۰ هزار مددجو در قالب ۱۲ هزار خانوار زیرپوشش خدمات بهزیستی سبزوار هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =