۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۲
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 84018532
۰ نفر

برچسب‌ها

مردم از سفرهای غیر ضروری به گیلان بپرهیزند

رشت- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک محور قزوین- رشت در محدوده منجیل به سمت رودبار پرحجم اما روان است، تاکید کرد: مردم از سفرهای غیر ضروری به استان گیلان بپرهیزند.

سرهنگ جاور صفاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  با اشاره به تعطیلات پیش رو اظهار داشت: با توجه  به حجم ترافیک و  محسوس بودن ورود خودروها در محور قزوین  - رشت به  دلیل وضعیت قرمز  گیلان از لحاظ  کرونا،  هموطنان از سفرهای غیر ضروری به  استان خودداری کنند .

وی  در ادامه  به محدودیت های ترافیکی در دو محور رشت – قزوین و بالعکس و آستارا- اردبیل و بالعکس اشاره و بیان کرد: به منظور افزایش ایمنی و ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم رشت - قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس برای امروز ( پنجشنبه ) و روز یکشنبه هفته آینده  اعمال می شود.
وی افزود: بر همین اساس تردد تمامی تریلرها و کامیون ها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی  از ساعت ۸ تا ۲۴ در محورهای قدیم رشت - قزوین و بالعکس و  اردبیل - آستارا و بالعکس ممنوع است.

 سرهنگ صفاری خاطرنشان کرد: در حال حاضر ترافیک در سایر محورهای استان عادی و روان است.

 رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با تاکید بر ضرورت رعایت سرعت مطمئنه ، فاصله طولی مناسب و توجه به جلو  تصریح کرد:  رانندگان از حرکات پر خطر   اجتناب کنند  تا ترددی ایمن را برای خود و دیگران در راهها رقم بزنند.

گیلان با جاذبه های زیبای طبیعی دریا و جنگل و مکان های اقامتی مناسب از کانون های گردشگری شمال کشور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =