ضعیف نشان دادن دولت خواسته تحریم کنندگان است

ساری - ایرنا - معاون سیاسی ، امنتی و اجتماعی استانداری مازندران ایجاد اختلاف و جنگ قدرت در داخل کشور را از توطئه‌های دشمنان برشمرد و گفت : ضعیف نشان دادن دولت و نادیده گرفتن عملکرد آن خواسته تحریم کنندگان و همراهی با آنان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حسین حسن نژاد روز پنجشنبه در مراسم افتتاح چند طرح عمرانی شهرستان فریدونکنار افزود : در حالی که دشمن تمامی امکانات تبلیغاتیش را به کار گرفته است تا سیاه نمایی کند و عملکرد نظام را زیر سئوال ببرد ، در فضای سیاسی کشور هم نمایشی از ضعیف نشان دادن دولت را شاهد هستیم.

وی با اظهار این که قضاوت در باره ضعیف یا قوی بودن دولت را باید بر عهده مردم گذاشت ، گفت : دولت از قضاوت عملکردش در ظرف زمان و با توجه به شرایط و امکانات استقبال می کند و نقد دولت باید مبتنی بر همین شرایط باشد نه این که فقط ضعف ها بدون توجه به شرایط کشور به نمایش گذاشته شود که خود نوعی همراهی با تبلیغات دشمن است.

معاون استاندار مازندران افزود : شکاف میان مردم ، دولت و قوا خواست تحریم کنندگان ملت است و همه گروه های سیاسی و غیرسیاسی با هر گرایشی باید هوشیار باشند تا در زمین دشمن بازی نکنند.

وی ادامه داد : دشمنان به دنبال فضایی بودند که با مجلس جدید جنگ قدرت در کشور صورت بگیرد و نه تنها جنگ صورت نگرفت بلکه مجلس با دلسوزی به نقد کار دولت پرداخته و در صدد اصلاح وضع موجود برای کمک است که نشان از همراهی دولت و مجلس با یکدیگر دارد.

حسن نژاد کارنامه دولت را کاملا قابل دفاع دانست و گفت : نگاهی به شرایط کشورهای دیگر از جمله آمریکا و بی احترامی به اجساد مردگان و سرقت از فروشگاه ها نشان می دهد که دولت و مردم در مدیریت ویروس کرونا چقدر موفق بودند.

وی افزود : در بخش عمران ، زیرساخت و خدمات نیز در هفت سال اخیر با کم نظیر بودن محدودیت ها و کمبود منابع ، دولت توانست هم پروژه‌های فرسایشی دولت های دیگر را به بهره برداری برساند و هم به وعده های خود در حوزه زیرساخت و آبادانی عمل کند.

معاون استاندار مازندران گفت : با وجود اینکه ممکن است روند سازندگی در کشور کند شده باشد، اما متوقف نشده و ما در کشور با وجود همه فشارها و تحریم ها شاهد بهره برداری یکی پس از دیگری پروژه های هستیم.

امروز همزمان با پنجمین روز از هفته دولت کتابخانه شهدای کاردگر محله بخش دهفری فریدونکنار با اعتباری بالغ بر یک میلیاردو ٢٠٠  و مسکن مهر جوان ٨٠ واحدی با زمین دولتی و تسهیلات هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی به بهره برداری رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =