۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۰
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 84018381
۱ نفر

برچسب‌ها

۴۴ طرح شهرستان سرخه در هفته دولت افتتاح شد

سمنان- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت، ۴۴ طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان سرخه روز پنجشنبه با حضور ویدئوکنفرانسی حبیب الله خجسته پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان سرخه در این آیین گفت: ۴۴ طرح هفته دولت در سرخه با اعتبار بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال افتتاح و آغاز شد.

علی مویدی‌زاده بیان کرد: ۲۹ طرح از مجموعه ۴۴ طرح آماده افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت امسال در شهرستان سرخه مربوط به طرح‌های عمرانی است و بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال برای افتتاح ۲۹ طرح عمرانی در شهرستان سرخه به مناسبت هفته دولت سرمایه‌گذاری شده است.

وی افزود: طرح‌های عمرانی مربوط به دستگاه‌های اجرایی و در زمینه‌های مختلف مانند آبرسانی، کشاورزی ، منابع‌طبیعی و آبخیزداری است.

فرماندار سرخه گفت: سه طرح از مجموع ۳۲ طرح آماده افتتاح در هفته دولت امسال در شهرستان سرخه مربوط به طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری است.

وی با اشاره به اینکه ۳۰۰ میلیارد ریال برای افتتاح سه طرح اقتصادی شهرستان سرخه به مناسبت هفته دولت سرمایه‌گذاری شد، یادآور شد: افتتاح سه طرح اقتصادی به مناسبت هفته دولت در سرخه زمینه اشتغال ۵۶ نفر را فراهم کرد.

وی بیان کرد:  ۱۲ طرح عمرانی و اقتصادی به مناسبت هفته دولت در شهرستان سرخه کلنگ‌زنی می‌شود و احداث جاده کمربندی سرخه به فیروزکوه، اجرای طرح‌های آبرسانی و شرکت برق از جمله طرح‌هایی است که عملیات اجرایی آن‌ها به مناسبت هفته دولت در این شهرستان آغاز می‌شود.

فرماندار سرخه یادآور شد: ۴۱۳ میلیارد تومان طرح های اقتصادی و عمرانی در این شهرستان از سال ۹۲ تاکنون سرخه افتتاح شده است.

دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نامگذاری شده است و یک‌هزار و ۵۹۹ میلیارد تومان طرح‌ در حوزه‌ها و شهرستان‌های مختلف استان سمنان هفته دولت امسال بهره‌برداری، سرمایه‌گذاری و کلنگ‌زنی می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها