۶ شهریور ۱۳۹۹، ۸:۱۹
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 84018244
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

سامانه صدف برای ثبت نام سهمیه گاز مایع در قزوین راه اندازی شده است

قزوین – ایرنا - مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین افزود: سامانه اینترنتی صدف توسط شرکت نفت راه اندازی شده است تا شهروندان بتوانند با مراجعه به آن حداکثر ظرف ۲۴ ساعت سهمیه گاز مایع خود را از عاملان پخش دریافت کنند.

به گزارش ایرنا، مصطفی صالحی روز پنجشنبه در جلسه پیرامون بررسی مشکلات نحوه توزیع کپسول‌های گاز مایع ضمن اشاره به نزدیک شدن به فصل سرما و محرومیت برخی مناطق از گاز شهری، خاطر نشان کرد: قطعا با مدیریت صحیح، تمامی شهروندان فاقد گاز شهری، از گاز مایع برخوردار خواهند شد.

این مسوول افزود: توزیع گاز مایع اگر به صورت دقیق و با نظارت فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها انجام شود مشکلی در توزیع و پخش آن نخواهیم داشت و همه افراد می‌توانند در موعد مقرر و با قیمت مصوب سوخت مورد نیاز خود را تامین نمایند.

صالحی در ادامه ضمن اشاره به نیاز مناطق صنعتی و اصناف به گاز مایع، خاطر نشان کرد: میزان تخصیص گاز مایع متناسب با نوع و میزان مصرف، باید به گونه‌ای باشد که نیاز تمامی افراد برطرف شود، البته تمامی شهروندان باید دستگاه‌های اجرایی را در توزیع و تخصیص سوخت یاری نمایند به گونه‌ای که در حق کسی اجحاف نشود.

وی ادامه داد: تمامی شرکت‌ها و عاملان پخش کننده گاز مایع موظفند تمامی استانداردهای لازم را در توزیع گاز مایع رعایت نمایند، در غیر این صورت، اداره استاندارد با مدیران خاطی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

این مسوول از تمامی خانوارها، مراکز صنعتی، اصناف و کلیه مصرف کنندگان این سوخت خواست برای ثبت نام در سامانه صدف هر چه سریعتر اقدام کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha