پنج طرح عمران شهری در رفسنجان به بهره‌برداری رسید

کرمان‌ - ایرنا - پنج طرح عمران شهری به مناسبت هفته دولت‌ با ۴۹‌ میلیارد ریال اعتبار در رفسنجان به بهره‌برداری رسید.


به گزارش‌ ایرنا، معاون‌ خدمات‌ شهری شهرداری رفسنجان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: پروژه های روشنایی شهر رفسنجان شامل روشنایی بلوارهای شهید زینلی، بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام حسین (ع) با اعتباری بیش‌ از ۳۴‌ میلیارد ریال توسط شهرداری رفسنجان‌ به بهره برداری رسید.

محمد مختاری اظهار داشت: ۶۲‌ پایه چراغ با ارتفاع‌ ۱۱ متر در تامین روشنایی بلوار شهید زینلی با اعتبار بیش‌ از یک میلیارد تومان به کار رفته است.

وی ادامه داد: هزینه های به کار رفته در تامین‌ روشنایی بلوارهای بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام‌ حسین (ع) به ترتیب ۹۱۸، ۵۷۸‌  و ۸۵۰‌ میلیون‌ تومان است.
معاون‌ عمران شهرداری رفسنجان نیز در تشریح جزئیات پنجمین طرح یعنی بوستان‌ مشاهیر گفت: این بوستان در ۱۷‌ هزار متر مربع زمین‌ با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال احداث شده است.

عارف اسدالهی بیان‌ کرد: در این  بوستان ۲ هزار متر مربع فضای‌ سبز، سه هزار متر مربع کوبیک‌ کار و ۶ هزار متر مربع موزائیک به کار رفته و دارای سه آبنما، بازارچه، گلکار، کف سازی، میدان‌ والیبال، ست بازی کودکان، ست دوچرخه سواری و ست بازی اسکیت‌ است.

فرماندار رفسنجان‌نیز  ضمن  تسلیت به مناسبت ایام محرم‌ و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر بیان‌ کرد: در هفته دولت شاهد آغاز عملیات اجرایی و یا بهره برداری از پروژه‌ هایی هستیم که موجب  ایجاد انگیزه در مسئولین شده است.

 وی تصریح کرد: شهرداری رفسنجان با شورای اسلامی این‌ شهر در اجرای طرح های مختلف در سطح شهر تعامل، همفکری و همدلی دارند که ستودنی است‌.

فرماندار رفسنجان گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان با درایتی که دارند طرح‌ هایی را در رفسنجان اجرا می کنند که نشان‌ می دهد شهر در مسیر توسعه قرار گرفته است و در راستای جلب اعتماد و رضایت مردم تلاش‌ می کنند.

وی خاطرنشان کرد: طرح‌ هایی که شهرداری اجرا می کند توسعه متوازن و همه جانبه را در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، سرمایه گذاری در بر دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =