۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۶
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 84018111
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه حوادث از بوکان

مهاباد- ایرنا- هفت عملیات آتش نشانان در کمتر از ۱۸ ساعت، آتش گرفتن وانت پیکان، وجود مار در مسکن مهر و زنده گیری آن توسط آتش نشانان از جمله حوادث اتفاق‌افتاده طی هفته جاری در بوکان است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در کمتر از ۱۸ ساعت گذشته آتش نشانان این سازمان به بیش از هفت مورد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات اعزام شدند.

فواد هاشمی ادامه داد: کشف ۲ حلقه مار از یک دستگاه خودرو و یک باب منزل مسکونی در کوچه همایون یک، آتش گرفتن ۲ دستگاه خودرو در مسکن مهر و کوی آفتاب، آتش گرفتن یک منزل مسکونی در بلوار کردستان و همچنین حبس شدن یک خانواده در اتاق خواب منزل خود در کوچه اقاقیا از جمله مهم ترین فعالیت های چند ساعت گذشته سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان بوده است.

آتش گرفتن وانت پیکان در کوی آفتاب بوکان


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان افزود: یک دستگاه وانت پیکان در محوطه کوی آفتاب طعمه حریق شده بود که با حضور به موقع و اطفای سریع آتش توسط آتش نشانان ایستگاه شماره یک  از گسترش خسارات و سوختن کامل خودرو جلوگیری شد.

فواد هاشمی افزود: در این حادثه به کسی آسیب نرسید ولی خودرو دچار خسارت شده است.

وجود مار در مسکن مهر و زنده گیری آن توسط آتش نشانان 


 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: پس از اعلام وجود یک حلقه مار در مسکن مهر، بلافاصله آتش نشانان به محل اعزام و پس از زنده گیری، آن را به طبیعت باز گرداندند.

فواد هاشمی اضافه کرد: با زنده گیری این حلقه مار از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ حلقه مار از منازل و خودروهای همشهریان بوکانی کشف و به طبیعت بازگردانده شده اند.

چهار ایستگاه آتش‌نشانی با ۴۰ نفر نیرو در بوکان در حال خدمات‌رسانی به شهروندان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =