ورمزیار: بهترین تصمیم مجیدی بخشیدن «دانشگر» و «باقری» بود

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال با اشاره به پیروزی آبی‌ها در شهرآورد و گل حائز اهمیت «محمد دانشگر»، گفت: تنبیه دانشگر و «فرشید باقری» از ابتدا هم سختگیرانه بود و بهترین تصمیم فرهاد مجیدی بازگشت این دو بازیکن بود.

صادق ورمزیار روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص صعود استقلال به فینال جام حذفی پس از شکست پرسپولیس گفت: استقلال بازی را بسیار خوب شروع و بعد از گل بسیار هوشمندانه عمل کرد. استقلال در نیمه اول موقعیت‌های بسیار خوبی برای گلزنی داشت، اما متاسفانه این موقعیت‌ها از دست رفت.

وی با اشاره به برتری پرسپولیس در نیمه دوم، ادامه داد: پرسپولیس در نیمه دوم برتر از حریف ظاهر شد، اما بعد از گل دوم نتوانست از برتری خود بهره ببرد و خیلی سریع بازیکنان استقلال بازی را به تساوی کشاندند. باید به مجیدی به خاطر این بازگشت تبریک بگویم.

مربی اسبق تیم فوتبال استقلال با اشاره به گلزنی دانشگر در شهرآورد گفت: به نظر من تنبیه این دو بازیکن از ابتدا سختگیرانه بود و ای کاش از ابتدا مجیدی این دو بازیکن را اخراج نمی‌کرد. بازگشت این دو بازیکن بهترین تصمیم مجیدی بود و مزد تصمیم خوب خود را گرفت.

وی با اشاره به عملکرد ضعیف اوساگونا تصریح کرد: به اعتقاد من عملکرد اوساگونا اصلا خوب نبود و او حتی در این مسابقه ضربه زدن به توپ را هم فراموش کرده بود، اما این را نباید به حساب مربی گذاشت. این اتفاق برای تمام مربیان دنیا رخ می‌دهد شما کوتینیو را نگاه کنید در بارسا جواب نداد، اما در بایرن بهترین عملکرد را دارد.

ورمزیار در خصوص شانس استقلال برای قهرمانی در جام حذفی اظهار داشت: این پیروزی هیچ ارتباطی به موفقیت استقلال در فینال ندارد. شرایط شهرآورد با تمام مسابقات تفاوت دارد و بازیکنان باید به این موضوع مهم توجه کنند.

وی ادامه داد: کادرفنی باید برای بازیکنان ایجاد انگیزه کنند تا در فینال هم موفق باشند. امیدوارم مشکل مصدومیت‌های استقلال هم خیلی زود به پایان برساند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha