۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۳
کد خبرنگار: 2784
کد خبر: 84018036
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۸۵ درصد بدهی انباشته شهرداری ابهر پرداخت شد

زنجان - ایرنا - مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: از سال قبل تا امروز بیش از ۸۵ درصد بدهی‌ انباشته شهرداری ابهر پرداخت شد که این امر گام بسیار مهمی در روند اجرای پروژه‌ها است.

علی محمودی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به پروژه‌های هفته دولت شهرداری ابهر و همت شهرداری در راستای به ثمر رساندن پروژه های مناسب با وجود کمبود مالی، اظهار داشت: همه اینها حاصل همبستگی بین بازوی اجرایی مدیریت شهری و اتاق فکر شهری است.
وی ابراز کرد: بودجه مصوب شده برای شهرداری ابهر که توسط شورا تصویب و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده است نسبت به سال قبل ۲۶ درصد افزایش نشان می دهد که به موجب دقت برنامه ریزی ها بودجه ۵۴.۵ میلیارد تومانی سال قبل محقق شد.
این مسوول خاطرنشان کرد: پروژه های مختلف کوچک و بزرگ سطح شهر حاصل تعامل مناسب شورا و شهرداری ابهر است.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تصریح کرد: بودجه مصوب سال ۹۹ شهرداری حدود ۶۹ میلیارد تومان است که امیدواریم با تلاش و پیگیری‌های شهردار و نظارت شورا اهداف مدنظر حاصل شود.
وی با اشاره به مغایرت‌های طرح تفصیلی ابهر، یادآور شد: این مغایرت‌ها که به یکی از مهم‌ترین مشکلات شهروندان تبدیل شده است از آغازین روزهای کاری شورا در دستور کار قرار گرفته و ۲۴۰ مغایرت مورد بحث و بررسی قرار گرفت که امیدواریم با اتمام بررسی‌ها در کمیسیون ماده پنج ابلاغ شود تا ملاک عمل شهرداری قرار گیرد.
محمودی، شهرداری ابهر را از نظر عملکرد موفق ارزیابی کرد و افزود: در این زمینه شهرداری ها از نظر ۶۵ آیتم مورد بررسی قرار می‌گیرند که طبق نتایج به دست آمده شهرداری ابهر امتیازات لازم را دریافت کرده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =