احساسات مردم به حسین(ع) مستمسک بهره‌برداری‌های سیاسی نشود

تهران- ایرنا- مشاور شهردار تهران در توییتی نوشت: این شهر عزادار سیدالشهداست، مبادا احساسات پاک مردم به حسین(ع) و عزایش، مستمسک بهره‌برداری‌های سیاسی شود.

غلامحسین محمدی روز چهارشنبه درباره تصویری از بیلبورد شهری که برخی کاربران شبکه های اجتماعی آن را توهین به محرم تلقی کردند در توئیتر نوشت: ‌وفق قانون؛ ضوابط تبلیغات شهری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعیین شده است.

وی ادامه داد: این تابلو با مجوز ارشاد اکران شده بود و البته دو روز پیش از محرم و با هماهنگی تعویض شد.

محمدی خاطرنشان کرد: این شهر عزادار سیدالشهداست، مبادا احساسات پاک مردم به حسین(ع) و عزایش، مستمسک بهره‌برداری‌های سیاسی شود.

 به گزارش ایرنا در این تصویر بیلبورد که تماما رنگ مشکی است سگی که با مایع لباسشویی شسته شده دیده می شود.

با شروع محرم برخی هجمه ها علیه شهرداری تهران مطرح شد که آن طور که باید و شاید نسبت به سیاهپوش کردن شهر اقدام نکرده است.

در این ارتباط ساعتی پیش نیز تعدادی از عزاداران حسینی و شهروندان در اعتراض به سیاه پوش نبودن معابر پایتخت در دهه اول محرم مقابل ساختمان شهرداری و شورای شهر تهران تجمع کردند.

پیش از این نیز پیروز حناچی شهردار تهران در آئین افتتاح پلازای (میدانگاه) امیر کبیر در منطقه ۱۴ در جمع خبرنگاران در این زمینه گفته بود: به طور متوسط فعالیت ما برای محرم ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده اما چون بخشی از هیات های کوچک پایتخت مثل سابق فعال نبودند این مساله به چشم نیامده است.

وی ادامه داد: به هر صورت در زمینه پرچم ها و بیلبوردهای شهری قوی تر عمل خواهیم کرد و تا روز دوشنبه یا سه شنبه این موضوع بیشتر به چشم خواهد آمد.
چند روز پیش محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درباره عملکرد شهرداری در سیاهپوش کردن شهر، گفته بود: شهرداری با هیات فرق دارد، ما تدریجی شهر را سیاهپوش می‌کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha