۳۲۰ رشته محل جدید در دانشگاه فنی وحرفه‌ای ایجاد شد

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: ۳۲۰ رشته محل جدید با موافقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این دانشگاه ایجاد شد.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه فنی وحرفه ای، ابراهیم صالحی عمران در حاشیه جلسه هیأت رییسه دانشگاه اعلام کرد: ۲ برنامه درسی کارشناسی پیوسته و یک برنامه کارشناسی ناپیوسته در شورای برنامه ریزی درسی دانشگاه مصوب و به مجموع رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه شد.

وی در باره برخی عناوین این رشته محل ها افزود: رشته مهندسی معماری و طراحی و چاپ پارچه در دوره کارشناسی پیوسته در ۲۸ دانشکده/آموزشکده و رشته انیمیشن دیجیتال در دوره کارشناسی ناپیوسته در ۳ دانشکده/آموزشکده توزیع شده است.

صالحی عمران افزود: با ساماندهی رشته محل ها در دانشگاه فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۸ در مجموع ۱۵۷ رشته محل در دوره کاردانی و ۱۶۳ رشته محل در دوره کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به مجموع رشته محل های دایر در دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه شده است.

وی همچنین گفت: با انتقال ۳ مرکز علمی کاربردی به دانشگاه فنی و حرفه ای و تأسیس یک آموزشکده جدید در استان فارس، ۱۲ رشته محل جدید دیگر نیز به مجموع رشته های دایر در دانشگاه افزوده شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha