۳۲۰ رشته محل جدید در دانشگاه فنی وحرفه‌ای ایجاد شد

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: ۳۲۰ رشته محل جدید با موافقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این دانشگاه ایجاد شد.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه فنی وحرفه ای، ابراهیم صالحی عمران در حاشیه جلسه هیأت رییسه دانشگاه اعلام کرد: ۲ برنامه درسی کارشناسی پیوسته و یک برنامه کارشناسی ناپیوسته در شورای برنامه ریزی درسی دانشگاه مصوب و به مجموع رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه شد.

وی در باره برخی عناوین این رشته محل ها افزود: رشته مهندسی معماری و طراحی و چاپ پارچه در دوره کارشناسی پیوسته در ۲۸ دانشکده/آموزشکده و رشته انیمیشن دیجیتال در دوره کارشناسی ناپیوسته در ۳ دانشکده/آموزشکده توزیع شده است.

صالحی عمران افزود: با ساماندهی رشته محل ها در دانشگاه فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۸ در مجموع ۱۵۷ رشته محل در دوره کاردانی و ۱۶۳ رشته محل در دوره کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به مجموع رشته محل های دایر در دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه شده است.

وی همچنین گفت: با انتقال ۳ مرکز علمی کاربردی به دانشگاه فنی و حرفه ای و تأسیس یک آموزشکده جدید در استان فارس، ۱۲ رشته محل جدید دیگر نیز به مجموع رشته های دایر در دانشگاه افزوده شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =