علی‌نژاد: باید از قهرمانان تیراندازی حمایت شود

تهران - ایرنا - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، گفت: تیراندازان عملکرد بسیار خوبی داشتند و با همدلی و حمایت بیشتر، کسب مدال المپیک دور از دسترس نیست.

مهدی علی‌نژاد در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تیراندازی که امروز (چهارشنبه) در آکادمی ملی المپیک برگزار شد، افزود: تیراندازی یکی از فدراسیون های مهم و المپیکی کشور است که در المپیک گذشته به مدال نزدیک شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، ادامه داد: فدراسیون تیراندازی با کمک هیات‌های استانی تلاش زیادی داشت و کسب 6 سهمیه المپیک حکایت از عملکردی موفق دارد.

وی ادامه داد:  البته اگر مسابقات به دلیل کرونا متوقف نمی‌شد این امیدواری وجود داشت که تعداد سهمیه‌های تیراندازی در المپیک از این هم بیشتر شود.

 علی‌نژاد اصافه کرد: تیراندازی جزو رشته‌های پویا است و تیراندازان با حمایت فدراسیون در اولین فرصت بعد از کرونا تمرینات تیم ملی را شروع کردند و متوقف نشد. قهرمانان ارزنده‌ای در تیراندازی داریم که باید از آنها حمایت شود. امروز پرداخت حقوق 6 ماه دوم ورزشکاران المپیکی توسط کمیته ملی المپیک انجام شد و حمایت های وزارت ورزش هم ادامه دارد.

معاون وزیر ورزش گفت: فرصت زیادی تا المپیک نمانده و هرچند دنیا درگیر کرونا است اما توانمندی افراد در روزهای سخت توانشان را نشان می‌دهد. با توانی که در تیراندازانمان سراغ داریم مدال المپیک برای تیراندازی دور از دسترس نیست.

وی خاطر نشان کرد: تیراندازی ورزش وابسته به تجهیزات است که دشورای‌های مضاعف نسبت به بسیاری از ورزش‌ها دارد. قطعا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت ویژه از این رشته خواهند داشت تا با یک همدلی بیشتر به هدف نزدیک‌تر شویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha