۱۰ پروژه توزیع برق شهرستان قصرقند افتتاح شد

زاهدان- ایرنا- مدیر برق دشتیاری و بخش‌های پلان، مرکزی چابهار و تلنگ قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ پروژه در حوزه تامین برق متقاضیان فاقد برق و اصلاح ضعف ولتاژ مشترکان در بخش تلنگ از توابع شهرستان قصرقند افتتاح شد.

وحید غلامیان‌مقدم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هشت پروژه تامین برق متقاضیان روستاهای دور کوچو، نوهانی بازار، کوچو جدگال آباد، حاجی بازار، چرک، دیرمان، وشین چات و ماندیرو و ۲ پروژه اصلاح ضعف ولتاژ مشترکان در روستاهای شارک و ماندیرو به مناسبت هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی ادامه داد: مجموع اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها ۷۹۴ میلیون تومان است.

مدیر برق دشتیاری و بخش های پلان، مرکزی چابهار و تلنگ قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ۹ دستگاه ترانس، یکهزار و ۳۰۰ متر کابل فشار ضعیف و ۶ هزار و ۶۰۰ متر کابل فشار متوسط در این پروژه ها استفاده شده است.

وی خاطر نشان کرد: روستای کوچو به علت پراکندگی جمعیتی از ۲ دستگاه ترانس بهره مند و مشکلات مربوط به برق این روستا بر طرف شد.

غلامیان گفت: ۱۶ هزار و ۲۰۰ اشتراک در حوزه بخش پلان و ۱۶ هزار اشتراک در حوزه شهرستان دشتیاری و نگور وجود دارد.

وی با بیان اینکه هیچ روستای بالای ۱۰ خانوار فاقد برق در این منطقه وجود ندارد ادامه داد: تنها روستای ودمچان به علت مشکل اراضی ملی فاقد برق بوده که در صورت مرتفع شدن این مشکل برقدار خواهد شد. 

مدیر برق دشتیاری و بخش های پلان، مرکزی چابهار و تلنگ قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان اضافه کرد: روستای نوهانی بازار یکی دیگر از روستاهای فاقد برق این منطقه است که کار برق رسانی آن با پیشرفت بیش از ۷۰ درصد در حال انجام است.

وی اظهار داشت: چهار پست برق با ترانس ۳۰ کاوآ در مناطق پلان، دوراهی نگور، پیر سهراب و شیرگواز وجود دارد.

به گزارش ایرنا، دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رییس جمهور و نخست وزیر فقید جمهوری اسلامی ایران به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =