معاون وزیر کشور: دولت مصمم به رفع مشکلات واحدهای تولیدی نیمه‌تمام است

شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با اشاره به اینکه دولت مصمم به رفع موانع تولید و رفع مشکلات واحدهای نیمه تمام است، گفت: مشکل تامین اعتبار و تسهیلات مورد نیاز واحدهای تولیدی نیمه‌تمام در کشور رفع خواهد شد.

بابک دین‌پرست روز چهارشنبه همزمان با چهارمین روز از هفته دولت سال‌جاری در حاشیه دیدار از واحد تولیدی نیمه‌تمام آب معدنی راستاب شهرستان فارسان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مسوولان باید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و حفظ اشتغال موجود آن‌ها کمک کنند.

وی تصریح کرد: برای تامین تسهیلات مورد نیاز این واحد تولیدی، استانداری پیگیری‌هایی از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام داده است که به‌زودی این مشکلات رفع خواهد شد.
دین‌پرست اظهار داشت: در شهرک‌های صنعتی، زمین‌هایی که به سرمایه‌گذاران واگذار شده و هنوز اقدامی در آن‌ها انجام نشده، بازپس‌گیری خواهد شد.

معاون وزیر کشور، همچنین در شهرستان کوهرنگ تاکید کرد: در شرایط سخت و بحرانی کنونی کشور ضرورت دارد برای رفع موانع تولید برنامه‌ریزی و اقدام شود.
وی افزود:مشکلات مرتبط با واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری مانند کارخانه‌های آب معدنی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بررسی و راهکارهای قانونی برای رفع آن ارائه می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: شهرک تخصصی آب معدنی کوهرنگ تنها شرکت تخصصی آب معدنی دولتی ایران است.
حمیدرضا فلاح تصریح کرد: هم‌اکنون ۲ واحد تولید آب معدنی در شهرک تخصصی آب معدنی شهرستان کوهرنگ فعال و ۱۳ واحد دیگر در حال اجرا است.
وی یادآور شد: شهرک تخصصی آب معدنی کوهرنگ ظرفیت استقرار و فعالیت ۲۵ واحد تولید آب معدنی را دارد  و این واحد قابلیت رقابت با آب‌های معدنی فرانسه را دارد.
وی تاکید کرد: شهرک تخصصی آب معدنی شهرستان کوهرنگ ۷۰ لیتر بر ثانیه تخصیص دارد و برای پمپاژ آب این شهرک تخصصی آب معدنی ۴۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۲۶۲ طرح با دو هزار و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و ۴۴۸ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری و همچنین ۸۶ طرح عمرانی با سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلنگ‌زنی می‌شود.
دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
فارسان در ۳۵ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha