افزون بر سه میلیارد تومان طرح عمرانی در شهربابک افتتاح  و کلنگ زنی شد

کرمان - ایرنا - به گفته سرپرست فرمانداری شهربابک به ارزش بیش از سه میلیارد تومان طرح عمران شهری در هفته دولت دراین شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

 قاسم شمسی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،افزود: به مناسبت هفته دولت در شهر جوزم و برای میدان شهرداری آن، سنگ فرش معابر و فضا سازی اطراف رودخانه این شهر اعتباری بالغ بر ۸۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در شهر دهج شهربابک نیز فاز یک  پارک مسافر با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان از درآمدهای شهرداری و پارک احمدیه شهر دهج با مشارکت ۵۰ درصدی خیر حاج علی احمدی و شهرداری با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

شمسی از بهره برداری سیستم پایش تصویری و امنیتی ترافیکی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان در دهج یاد کرد و اظهار داشت: آسفالت معابر این شهر نیز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان افتتاح شد.

وی به افتتاح  مسجدی با هزینه شخصی یک خیر در روستای عباس آباد دهج اشاره کرد و بیان داشت: سردرب گلزار شهدا و دروازه قرآن شهر دهج با پیش بینی اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان و آسفالت معابر و روشنایی بلوار ولایت شهر جوزم با پیش بینی اعتبار ۱۴۰ میلیون تومان کلنگ زنی شد.

سرپرست فرمانداری شهربابک افزود: سالن چند منظوره روستای آفکوئیه خبر با تخصیص  ۹۰۰ میلیون تومان و فاز اول پارک کوهستان روستای دربیدوئیه با وسعت پنج هزار متر مربع و اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان از اعتبارات دهیاری و دفتر امور روستاها کلنگ زنی شد.

وی تصریح کرد: پروژه آسفالت بلوار شهدای خیبر شهر خاتون آباد با ۱۰ هزار متر مربع آسفالت و ۳۰ هزار متر مربع زیرسازی با هزینه ای بالغ بر هشت میلیارد ریال افتتاح شد.

شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری کرمان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها