تغییر مدیریت باشگاه به ارتقا جایگاه تیم سپاهان در لیگ می‌انجامد

اصفهان- ایرنا- پیشکسوت و کارشناس فوتبال گفت: حضور محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان برای این تیم و هوادارانش امیدبخش و تحول‌آفرین است که می‌تواند دوباره طلایی‌پوشان را به روزی‌های اوج خود برگرداند.

حسین چرخابی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این موضوع در آمار و ارقام سپاهان در دوران مدیریت ساکت در سپاهان موجود است که شامل نایب قهرمانی در آسیا، حضور در مسابقات جام باشگاه‌های جهان و قهرمانی سه دوره متوالی در لیگ برتر و جام حذفی است.

وی اظهارداشت: بیشتر کارشناسان در این زمینه اتفاق نظر دارند و دیدگاه هواداران نیز مثبت است.

چرخابی با اشاره به جایگاه پنجمی سپاهان در فصل جاری لیگ برتر افزود: این جایگاه برای سپاهان قابل قبول نیست و با رده ۱۲ یا ۱۳ تفاوتی برای سپاهان ندارد در زمان حاضر تیم فوتبال سپاهان شرایط خوبی ندارد و انتظار ما این بود حداقل سهیمه آسیا را کسب کنیم که متاسفانه این چنین نشد و باید به آینده امیدوار بود.

چرخابی با بیان اینکه سپاهان امسال رو به افت و نزول بود، گفت: امیدوارم با تغییرات مدیریتی که  در باشگاه انجام شد دوباره این تیم را پرقدرت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ببینیم.

چرخابی مدیریت ساکت را در سپاهان حرفه‌ای و فوتبالی ذکر و اضافه کرد: طرفداران سپاهان تعصب خاصی روی تیم خود دارند و امیدوارم با تجربیات مدیرعامل جدید سپاهان اتفاقات خوبی برای این تیم در فصل جاری رخ دهد و بازیکنان و مربیانی خوبی جذب این تیم شوند.

وی تصریح کرد: فوتبال آمار و  ارقام است و این می‌تواند برای هر مدیر یا مربی یک برگ برنده باشد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی باشگاه باشگاه سپاهان اصفهان روز سه شنبه اعلام کرد: این انتخاب در جلسه ای با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه و اعضای هیات مدیره صورت گرفت.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در این باره به ایرنا گفت: امیدواریم با حضور دوباره ساکت در باشگاه موفقیت‌های گذشته را دوباره کسب کنیم.

حمید باقری تحقق این امر را نیازمند حمایت همه جانبه هواداران تیم دانست.

ساکت از مرداد ۱۳۸۱ تا مرداد ۱۳۹۰ به مدت ۹ سال به‌عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان فعالیت کرد و این باشگاه بویژه تیم فوتبال آن عناوین و مقام های متعددی بدست آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها