تورنمنت والیبال "جام دریاچه ارومیه" با شکست شهرداری آغاز شد

ایرنا- ارومیه- در نخستین دیدار از تورنمنت چهارجانبه والیبال «جام دریاچه ارومیه» تیم شهرداری ورامین مقابل شهرداری ارومیه به برتری دست یافت.

در اولین دیدار این مسابقات ۴ جانبه والیبال ارومیه «جام دریاچه ارومیه» که بدون حضور تماشاگر و در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد تیم شهرداری ورامین برابر شهرداری ارومیه به برتری ۳ بر صفر دست یافت.

شهرداری ورامین در این مسابقه موفق شد در ۳ ست متوالی و با امتیازات ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۲ میزبان ارومیه‌ای خود را با اقتدار شکست داده و جام را با یک برد قاطع آغاز کند.

مهرداد بابایی از شهرداری ورامین با کسب ۱۴ امتیاز بهترین بازیکن زمین بود و پوریا یلی از شهرداری ارومیه نیز ۱۳ امتیاز کسب کرد.

تیم شهرداری ارومیه را پیمان اکبری با ترکیب سعید مصطفی‌وند، مسعود غلامی، پوریا یلی، میثم صالحی، پوریا فیاضی، محمدطاهر وادی و محمدرضا حضرت‌پور به زمین فرستاد و حسین ولایی، بهزاد حیدرشاهی، مهرداد بابایی، علیرضا جلالی، آرش تقوی، رضا اصلانی و محمد فلاح ترکیب اولیه تیم شهرداری ورامین را به سرمربیگری مجید تابش‌نژاد در این بازی تشکیل می‌دادند.

تورنمنت چهارجانبه والیبال ارومیه «جام دریاچه ارومیه» با حضور تیم‌های شهرداری و آذرباتری ارومیه، شهرداری ورامین و فولاد سیرجان ایرانیان بمدت سه روز در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه در حال برگزاریست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها