۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۰
کد خبرنگار: 1250
کد خبر: 84016056
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ طرح عمرانی و خدماتی در دماوند بهره برداری شد

تهران – ایرنا – همزمان با سومین روز از هفته دولت، ۶ پروژه عمرانی، خدماتی، امدادی و گردشگری در دو روستای گرم آبسرد و چنار شرق از توابع بخش مرکزی شهرستان دماوند با اعتبار بیش از ۱۴ میلیارد ریال بهره برداری شد.

فرماندار دماوند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: امروز ساختمان اداری دهیاری روستای گرمابسرد از توابع بخش مرکزی دماوند افتتاح شد که این طرح در دو طبقه به مساحت ۲۹۵ مترمربع، با اعتباری بالغ بر ۴۳۰ میلیون تومان و ایجاد موقعیت شغلی برای چهار نفر احداث شده است.

مهدی حیدری به طرح های بهره‌برداری شده در روستای چنار شرق اشاره کرد و بیان داشت: بهره برداری میدان پرواز با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال و افتتاح ساختمان گردشگری و تولیدی با حمایت بخش خصوصی به مساحت ۴۰۰ مترمربع نیز از دیگر پروژه ها بود که با اعتباری بالغ بر ۳میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال در دو طبقه و چهار واحد با اشتغال زایی ۷ نفر بهره برداری شد.

حیدری ادامه داد: خانه هلال در روستای چنار شرق که برای نخستین بار در روستاهای استان تهران افتتاح شده است نیز به مساحت ۴۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال با هدف ارائه خدمات امدادی و درمانی در اختیار اهالی روستا قرار گرفت.

فرماندار دماوند تصریح کرد: طرح روشنایی محور دسترسی به روستا به طول ۵ کیلومتر با اعتبار ۴میلیارد ریال و پارک و فضای بازی کودکان به مساحت ۸۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال نیز امروز بهره برداری شد.

وی گفت: امسال در هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های ارزشمندی در حوزه روستایی شهرستان هستیم که با هدف ارائه خدمات مطلوب تر به روستاییان درحال تحقق است.

شهرستان دماوند دارای پنج شهر دماوند، رودهن، آبعلی، کیلان و آبسرد و دو بخش مرکزی و رودهن است. این شهرستان ۱۱ روستا در بخش رودهن و ۴۵ روستا در بخش مرکزی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =