برگزاری دومین نشست هماهنگی حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان

تهران- ایرنا- دومین جلسه هماهنگی حضور نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ با حضور دبیرکل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش ایرنا، دومین نشست هماهنگی حضور نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ که به صورت متمرکز قرار است در قطر برگزار شود، با حضور مهدی محمدنبی، دبیرکل ، مسوولین سازمان لیگ فوتبال، امور بین‌الملل، حراست، کمیته پزشکی فدراسیون و نمایندگان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها (پرسپولیس، استقلال تهران، فولادمبارکه سپاهان و شهرخودرو مشهد) امروز سه شنبه (چهار شهریورماه) برگزار شد.

در این جلسه موضوعات مختلفی در خصوص زمان اعزام تیم‌ها، پروتکل‌های بهداشتی که باید قبل از اعزام و هنگام ورود به دوحه رعایت شود و همچنین هماهنگی‌های لوجستیکی اعم از پرواز تیم‌ها، اقامت، مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا، زمان ارسال لیست ثبت نام و غیره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین توضیحات مفصلی از سوی توحید سیف برقی، رییس کمیته پزشکی فدراسیون عنوان شد و مقرر شد جلسات توجیهی جداگانه‌ای با پزشکان چهار تیم حاضر در این رقابت‌ها و افسران امنیتی برگزار شود.

در پایان جلسه مقرر شد کلیه مدارک و مستندات و فرم‌های مورد نیاز برای ثبت نام تیم‌ها با توجه به تاریخ‌های تعیین شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، توسط باشگاه‌ها تکمیل و در اختیار فدراسیون قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار ورزش