استاندار سمنان: پرداخت تسهیلات سرمایه‌گذاران میامی محدودیت ندارد

شاهرود - ایرنا - استاندار سمنان با بیان این که شهرستان میامی مستعد رشد و توسعه در بخش‌های مختلف است ، گفت: هیچ محدودیتی برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان و افراد سرمایه‌گذار وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، علیرضا آشناگر روز سه شنبه در آیین متمرکز افتتاح طرح های عمرانی و اقتصادی میامی که به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد، افزود : با توجه به ظرفیت های فراوان این شهرستان با جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف می توان گام های موثری در راستای توسعه برداشت .

وی افزود : سند توسعه شهرستان میامی به عنوان یک شهرستان کمتر توسعه یافته تنظیم شده و هدف گذاری لازم صورت پذیرفته است.

  استاندار سمنان گفت : به عنوان رئیس شورای توسعه شهرستان پیگیر رفع مشکلات در بخش های مختلف  هستم ، مشارکت مدیران و مردم برای توسعه این منطقه ضرورت است .

آشناگر با بیان اینکه تخصیص اعتبارات لازم برای شهرستان در دستور کار قرار دارد ، اظهارداشت: محدودیتی هایی در این شهرستان وجود دارد که باید برای حل آن ها  اقدام جدی صورت پذیرد.

 وی بر جذب اعتبارات استانی و ملی از سوی مدیران شهرستان تاکید کرد،و افزود : برغم تحریم های دشمنان ، اقدامات مناسبی امسال انجام شده و عملیات اجرایی برخی طرح های عمرانی و سرمایه گذاری آغاز شد.

در این آیین ۵۹ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

همچنین در هفته دولت عملیات اجرایی پنج طرح در حوزه سرمایه گذاری آغاز می شود که افزون بر ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

 با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ، فقط برای  برخی طرح های شاخص و با حضور تعداد کمی از مسوولان آیین افتتاح برگزار می‌شود.

طرح با ۲۸۰میلیارد ریال اعتبار هفته دولت پارسال در این شهرستان کلنگ‌زنی یا به بهره‌برداری رسید.

دوم تا هشتم شهریور ماه در تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران هفته دولت نامگذاری شده است. یک‌هزار و ۵۹۹ میلیارد تومان طرح‌ در حوزه‌ها و شهرستان‌های مختلف استان سمنان هفته دولت امسال بهره‌برداری، سرمایه‌گذاری و کلنگ‌زنی می شود.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =