۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۷:۳۰
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 84015657
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته دولت نماد خدمت و توسعه در استان سمنان

سمنان- ایرنا- هفته دولت یادآور تلاش در عرصه آبادانی کشور امسال در استان سمنان با صلابت سال‌های گذشته با افتتاح، سرمایه‌گذاری و کلنگ‌زنی طرح‌های اقتصادی و عمرانی با اعتبار یک‌ هزار و ۵۹۹ میلیارد تومان در حوزه‌ها و شهرستان‌های مختلف این استان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، دوم تا هشتم شهریورماه یادآور سالروز انفجار دفتر نخست‌وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر در سال ۱۳۶۰ است که به پاس خدمات ارزشمند این بزرگواران به نام هفته دولت نام‌گذاری شده‌ است.

هفته دولت یادآور یاد و خاطره ۲ شهید نامی عرصه خدمت، شهیدان رجایی و باهنر و نماد کار و تلاش در عرصه عمران و آبادانی کشور و فرصت گرانبهایی برای معرفی خدمات و ثمرات دولت و دستاوردهای ارزنده نظام در عرصه‌های گوناگون است.

استان سمنان با وسعت ۹.۷ میلیون هکتار و جمعیتی بیش از ۷۰۲ هزار نفر با دارا بودن ۲۳ مرکز علمی و دانشگاهی و ۶۵ هزار و ۵۸۹ دانشجو و سه هزار و ۶۱۷ استاد و عضو هیات علمی بدون در نظر گرفتن اطلاعات دانشگاه‌های فنی و حرفه ای و بیش از پنج هزار و ۱۵۴ واحد اقتصادی در سه بخش گردشگری، کشاورزی و صنعت و معدن، از دیرباز نقش مهمی در حوزه اقتصادی، سیاسی، تحولات فرهنگی و اجتماعی و درآمد سرانه ناخالص ملی کشور دارد. اکنون در حالی هفته دولت به پایان می رسد که در گزارش پیش رو نگاهی گذرا و کوتاه به  تلاش‌های یک ساله و طرح‌های آماده افتتاح و کلنگ زنی برای توسعه و آبادانی استان سمنان داریم.

اعتبار ۱۵۹۹ میلیارد تومانی طرح‌های هفته دولت استان سمنان

استاندار سمنان گفت: یک‌ هزار و ۵۹۹ میلیارد تومان طرح‌های هفته دولت ۹۹ استان سمنان در حوزه‌ها و شهرستان‌های مختلف این استان، آماده بهره‌برداری، سرمایه‌گذاری و کلنگ‌زنی شد.

علیرضا آشناگر ابراز داشت: اعتبار طرح‌های عمرانی آماده افتتاح پنج هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال است.

به گفته استاندار سمنان، ۵۳۸ طرح عمرانی و اقتصادی استان سمنان با ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت ۹۹ در شهرستان‌ها و حوزه‌های مختلف افتتاح و عملیات اجرایی ۹۳ طرح ۷۳۹ میلیارد تومان آغاز شد.

وی ادامه داد:  هفته دولت امسال در استان سمنان ۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال طرح سرمایه‌گذاری می‌شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه طرح‌های سرمایه‌گذاری با تسهیلات دولتی و منابع خصوصی شروع شده است اضافه کرد: مجموع طرح های سرمایه‌گذاری و طرح‌های آماده بهره برداری در هفته دولت امسال، هشت هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال است.

آشناگر تصریح کرد: عملیات اجرایی طرح‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری با ارزش هفت هزار و ۳۹۰ میلیارد ریال اعتبار هفته دولت امسال در استان سمنان آغاز شد.

استاندار سمنان با بیان اینکه هفت هزار و ۹۰ میلیارد ریال اعتبار طرح‌های عمرانی قابل کلنگ‌زنی استان است افزود: ۳۰۰ میلیارد ریال ارزش طرح‌های سرمایه گذاری هفته دولت ۹۹ در استان است که عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی تاکید کرد که طرح‌های با بالای ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سال در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح ۱۰۸ طرح هفته دولت در شهرستان سمنان

فرماندار سمنان گفت: ۱۰۸ طرح عمرانی و اقتصادی این شهرستان با سرمایه‌گذاری یک‌هزار و ۳۴۴ میلیارد و ۶۷۷ میلیون ریال در هفته دولت امسال به بهره‌برداری رسید.

سید عباس دانایی در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: ۱۰۰ طرح از مجموع ۱۰۸ طرح آماده افتتاح در شهرستان سمنان به مناسبت هفته دولت مربوط به طرح‌های عمرانی است که ۷۰۷ میلیارد و ۶۷۷ میلیون ریال برای افتتاح آنها هزینه شده است.
وی بیان کرد: ساخت ۱۰۰ طرح عمرانی به وسیله ۱۹ دستگاه اجرایی شهرستان سمنان انجام شد.
دانایی اظهار داشت: هشت طرح افتتاح شده سمنان در هفته دولت امسال مربوط به طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری است که به وسیله چهار دستگاه اجرایی به سرانجام رسیده است.
وی خاطر نشان کرد: ۶۳۷ میلیارد ریال برای افتتاح هشت طرح اقتصادی در شهرستان سمنان به مناسبت هفته دولت هزینه و زمینه اشتغال ۷۲ نفر فراهم شد.
فرماندار سمنان تصریح کرد: از مجموع هشت طرح اقتصادی بهره برداری شده در این شهرستان سه طرح مربوط به بخش صنعت، سه طرح مربوط به جهاد کشاورزی، یک طرح مربوط به حوزه میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و یک طرح مربوط به شرکت پخش فرآورده های نفتی است.
وی یادآور شد: طرح های عمرانی آماده افتتاح در شهرستان سمنان به مناسبت هفته دولت در زمینه‌های مختلف مانند آب‌رسانی، کشاورزی، نوسازی مدارس، شهرداری و اجرای طرح‌های آبخیزداری و آبخوانداری، است.
به گفته وی عملیات اجرایی ۱۷ طرح با اعتبار ۲ هزار و ۲۰۸ میلیارد و ۶۹۹ میلیون ریال به مناسبت هفته دولت در شهرستان سمنان آغاز شد.
فرماندار سمنان گفت: افتتاح ایستگاه آتش نشانی در منطقه محلات، افتتاح واحد تولیدی مزرعه مرغ تخم گذار با ظرفیت ۶۰ هزار قطعه و افتتاح واحد تولید کره بادام زمینی از جمله طرح‌های مهم آماده افتتاح این شهرستان در هفته دولت امسال است.

افتتاح ۹۴ طرح عمرانی و سرمایه‌گذاری در دامغان

فرماندار دامغان گفت: ۹۴ طرح عمرانی و سرمایه‌گذاری هفته دولت امسال توسط ۱۸ دستگاه اجرایی با صرف اعتبار یکهزار و ۸۲۳ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال در دامغان به بهره‌برداری رسید.

علی اصغر مجد ابراز داشت: ۷۶ طرح عمرانی با ۶۵۳ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال و ۱۸ طرح سرمایه‌گذارای و اقتصادی با یکهزار و ۱۷۰ میلیارد ریال افتتاح و بهره‌برداری شد. 

وی اضافه کرد: از ۷۶ طرح عمرانی هفته دولت در دامغان، شرکت توزیع نیروی برق  ۹ طرح، آب و فاضلاب هفت طرح، نوسازی مدارس ۲طرح، منابع طبیعی پنج طرح، امور عشایری سه طرح، راه و شهرسازی یک طرح، جهاد کشاورزی چهار طرح، شهرداری کلاته یک طرح، شهرداری دامغان ۲ طرح، شهرداری امیریه ۶ طرح دارند و ۱۷ طرح در دهیاری‌ها بهره برداری شد. 

مجد در ادامه به بهره برداری از طرح گازرسانی به سه روستای شمالی دامغان اشاره کرد و گفت: عملیات گازرسانی به طول ۳۲ هزار و سه متر شبکه و با صرف ۶۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار به اتمام رسید و با این عملیات، سه روستای سرخده، اگره و سیاه پره، از نعمت گاز در هفته دولت امسال برخوردار شدند. 

مجد ادامه داد: افتتاح مدرسه ۶ کلاسه روستای فیروزآباد و آموزشگاه سه کلاسه خورزان با ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال با مشارکت بخش خصوصی از دیگر طرح‌های هفته دولت امسال است. 

وی به افتتاح ۹ طرح حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت: محل اقامت پزشک مهماندوست، اورژانس جاده‌ای یزدان آباد، خانه بهداشت در روستاهای ورکیان، خورزان، حسن‌آباد، حسینان، صح، دشت بو و بادله کوه در هفته دولت امسال بهره برداری شد. 

مجد اظهار داشت: افتتاح کارخانه خوراک دام و طیور آبزیان، افتتاح مرکز تمام مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک، افتتاح کارخانه فروسیلیسکو منگنز امیران ذوب و کتابخانه روستای جزن، از دیگر طرح‌های مهم امسال است. 

وی تصریح کرد: ۱۸ طرح سرمایه‌گذاری با یکهزار و ۱۷۰ میلیون ریال در هفته دولت امسال افتتاح شد که با افتتاح این طرح‌ها برای ۱۵۲ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود. 

مجد افزود: در کنار افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های هفته دولت، عملیات اجرایی هشت طرح با ۶۵ میلیارد و ۷۸۶ میلیون ریال آغاز شد. 

افتتاح طرح‌های هفته دولت در شاهرود با اعتبار ۶۶۰ میلیارد ریال

فرماندار شاهرود گفت: ۸۸ طرح عمرانی و ۱۰ طرح اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۶۶۰ میلیارد ریال در هفته دولت بهره‌برداری شد.

نادر فخری افزود: برای ۸۸ طرح عمرانی بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان و ۱۰ طرح اقتصادی ۱۱ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی از آغاز عملیات اجرایی ۲۵ طرح عمرانی در هفته دولت خبر داد و تصریح کرد: برای این  طرح‌ها افزون بر ۱۶۱ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

فرماندار شاهرود گفت: جهاد کشاورزی ۱۲ طرح، آب و فاضلاب هفت طرح، توزیع برق ۲۰ طرح، راه و شهرسازی ۹ طرح، شرکت شهرک های صنعتی ۲ طرح، منابع طبیعی و آبخیزداری سه طرح، صنعت معدن و تجارت یک طرح، شهرداری شاهرود چهارطرح و دهیاری ها ۱۳ طرح برای بهره برداری در دستور کار قرار داده‌اند.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی هم چهار طرح عمرانی را افتتاح کرد، اظهار داشت: نوسازی مدارس ۲ طرح، تعاون کار و رفاه اجتماعی یک طرح، آب منطقه ای یک طرح، بنیاد مسکن پنج طرح،امور عشایری ۶ طرح، شهرداری کلاته خیج چهار طرح، شهرداری رویان و شهرداری بسطام هر کدام یک طرح و شهرداری مجن هم ۲ طرح افتتاح کردند.

فرماندار شاهرود طرح های شاخص را این گونه اعلام کرد: اجرای سیستم های نوین آبیاری، روکش آسفالت، بازسازی و اصلاح خطوط انتقال آب،اجرای عملیات آبخیزداری، تامین آب مجتمع خارتوران ، ساخت و اصلاح شبکه های برق ، زیر سازی و بهسازی معابر، طرح بیابان زدایی ، توسعه شبکه فاضلاب ، ساخت گلخانه و لایروبی رودخانه از مهمترین طرح‌های افتتاح شده در هفته دولت است.

 افتتاح و کلنگ‌زنی۳۴ طرح‌ هفته دولت در آرادان

فرماندار آرادان گفت: ۳۴ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۶۸ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به مناسبت هفته دولت در این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

مجتبی بوربور در گفت‌ و گو با ایرنا اظهار داشت: از مجموع ۳۴ طرح عمرانی و اقتصادی، ۶ طرح با سرمایه‌گذاری ۷۰ میلیارد ریال در شهرستان آرادان به مناسبت هفته دولت کلنگ‌زنی شد.

وی ادامه داد: ۲۸ طرح عمرانی و و اقتصادی از مجموع ۳۴ طرح به مناسبت هفته دولت در شهرستان آرادان افتتاح شد.

وی بیان کرد: ۹۸ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار برای افتتاح ۲۸ طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان آرادان در هفته دولت هزینه شد.

فرماندار آرادان تصریح کرد: ۲۶ طرح عمرانی در زمینه‌های مختلف مانند امور عشایری، کشاورزی، آبرسانی، برق و آبخیزداری به وسیله هشت دستگاه اجرایی به سرانجام رسید و در هفته دولت امسال افتتاح شد.

وی اضافه کرد: ۲ طرح اقتصادی با سرمایه‌گذاری ۳۴ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال در شهرستان آرادان به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

فرماندار آرادان اظهار داشت: ۲ طرح اقتصادی بهره‌برداری شده در این شهرستان به مناسبت هفته دولت در زمینه کشاورزی است و زمینه اشتغال ۵۰ نفر را فراهم می کند.

شهرستان آرادان یکی از شهرستان‌های استان سمنان با جمعیت نزدیک به ۲۴ هزار نفر از غرب به شهرستان گرمسار و از شرق به شهرستان سرخه محدود می‌شود.

افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۸ طرح مهدیشهر در هفته دولت

فرماندار شهرستان مهدیشهر گفت: ۳۸ طرح عمرانی و اقتصادی این شهرستان با اعتبار بیش از سه هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال در هفته دولت امسال افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

عبدالرضا میقانی ابراز داشت: ۳۵ طرح از مجموعه ۳۸ طرح آماده افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت امسال در شهرستان مهدیشهر مربوط به طرح‌های عمرانی است.
وی ادامه داد: ۳۰ طرح عمرانی در شهرستان مهدیشهر با اعتبار ۴۰۶ میلیارد ریال بهره‌برداری شد.
میقانی یادآور شد: ۲ طرح اقتصادی در حوزه گردشگری با ۱۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در مهدیشهر به مناسبت هفته دولت امسال افتتاح شد.
فرماندار مهدیشهر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پنج طرح عمرانی در این شهرستان تصریح کرد: این طرح‌ها با اعتبار ۲ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.
وی اضافه کرد: عملیات اجرایی یک طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال نیز آغاز شد.
فرماندار مهدیشهر گفت: افتتاح تصفیه خانه و جمع آوری فاضلاب شهمیرزاد و ساختمان شورای شهر درجزین از طرح‌های افتتاحی شاخص این شهرستان است.
میقانی اظهار داشت: عملیات اجرایی سد فینسک با اعتبار ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال و ساختمان فنی‌ و حرفه‌ای شهر مهدیشهر با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال نیز در هفته دولت آغاز شد.

افتتاح طرح‌های هفته دولت در میامی با سرمایه‌گذاری ۳۲۰ میلیارد ریالی

فرماندار میامی گفت: همزمان با هفته دولت ۵۹ طرح عمرانی در این شهرستان با ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

احمد ملایری ابراز داشت: هفته دولت به عنوان نماد خدمت رسانی به مردم از جایگاه ارزشمندی برخوردار است و در این هفته در بخش آب و فاضلاب ۶ طرح ، منابع طبیعی و آبخیزداری چهار طرح ، اوقاف و امور خیریه یک طرح ، راه و شهرسازی ۴ طرح ، بنیاد مسکن سه طرح ، جهاد کشاورزی سه طرح ، امور عشایری سه طرح ، دهیاری های بخش مرکزی و کالپوش ۲۲ طرح ، آب منطقه ای یک طرح، شرکت توزیع نیروی برق ۱۰ طرح و شهرداری میامی نیز ۲ طرح به بهره برداری رسید.

فرماندار میامی با بیان اینکه بیشترین سرمایه گذاری در بخش کشاورزی صورت پذیرفته است اظهار داشت: از محل سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات دولتی پنج طرح توسط راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

ملایری ادامه داد: با توجه به اینکه بخش کشاورزی محور توسعه شهرستان است بیشترین طرح سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر ۱۲۶ میلیارد ریال مربوط به کشاورزی و دامپروی  است.

وی با بیان اینکه در این هفته سه طرح نیز کلنگ زنی می شود، تصریح کرد: عملیات اجرایی چند طرح  شرکت توزیع برق، منابع طبیعی و آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر ۳۶میلیارد ریال آغاز می شود.

فرماندار میامی با اشاره به اینکه آسفالت جاده میامی - جیلان از مطالبات مردمی است، گفت: پس از هماهنگی با مدیران استانی عملیات اجرایی هفت کیلومتر باقیمانده  درصورت تامین اعتبار امسال انجام خواهد شد.

ملایری در خصوص طرح تکمیل بیمارستان امام رضا(ع) میامی که از دغدغه های اصلی مردم است،تصریح کرد : ۱۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل این طرح پیش بینی شده است.

فرماندار میامی بهترین شاخصه های توسعه و سرمایه گذاری در شهرستان را بخش های کشاورزی و دامپروری، صنعت و معدن و گردشگری دانست، و خاطرنشان کرد: تسهیلات لازم برای جوانان شهرستان جهت سرمایه گذاری و اشتغالزایی بویژه در اشتغال خانگی فراهم شده است.

افتتاح ۴۴ طرح عمرانی و اقتصادی در سرخه

فرماندار شهرستان سرخه گفت: ۴۴ طرح عمرانی و اقتصادی این شهرستان با اعتبار بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت امسال افتتاح و کلنگ زنی شد.

محمد مویدی زاده در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: ۲۹ طرح از مجموعه ۴۴ طرح آماده افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت امسال در شهرستان سرخه مربوط به طرح‌های عمرانی است.
وی ادامه داد: بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال برای افتتاح ۲۹ طرح عمرانی در شهرستان سرخه به مناسبت هفته دولت سرمایه گذاری شده است.
مویدی‌زاده یادآور شد: طرح‌های عمرانی مربوط به دستگاه‌های اجرایی و در زمینه‌های مختلف مانند آبرسانی، کشاورزی ، منابع‌طبیعی و آبخیزداری است.
وی بیان کرد: سه طرح از مجموع ۳۲ طرح آماده افتتاح در هفته دولت امسال در شهرستان سرخه مربوط به طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری است.
فرماندار سرخه بیان کرد: ۳۰۰ میلیارد ریال برای افتتاح سه طرح اقتصادی این شهرستان به مناسبت هفته دولت سرمایه‌گذاری شد.
وی تصریح کرد: افتتاح سه طرح اقتصادی به مناسبت هفته دولت در شهرستان سرخه زمینه اشتغال ۵۶ نفر را فراهم کرده است.
وی خاطرنشان کرد: ۱۲ طرح عمرانی و اقتصادی به مناسبت هفته دولت در شهرستان سرخه کلنگ‌زنی می‌شود.
فرماندار سرخه گفت: احداث جاده کمربندی مسیر سرخه به فیروزکوه، اجرای طرح‌های آبرسانی و شرکت برق از جمله طرح‌هایی است که آغاز عملیات اجرایی آن‌ها به مناسبت هفته دولت در این شهرستان آغاز می‌شود.
شهرستان ۱۵ هزار نفری سرخه در ۱۷۰ کیلومتری شرق تهران و ۲۰ کیلومتری غرب شهرستان سمنان قرار دارد.

افتتاح ۸۴ طرح با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۷۷ میلیارد ریالی در گرمسار

سرپرست فرمانداری گرمسار گفت: ۸۴ طرح عمرانی و اقتصادی این شهرستان با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار و ۷۷ میلیارد ریالی در هفته دولت امسال افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

سعید متقی با اشاره به افتتاح ۶۹ طرح با اعتبار بیش از ۸۳۶ میلیارد ریال در شهرستان گرمسار افزود: ۶۰ طرح از مجموع طرح‌های افتتاح شده در این شهرستان به مناسبت هفته دولت مربوط به طرح‌های عمرانی است.
 وی بیان کرد: ساخت ۶۰ طرح عمرانی به وسیله ۱۴ دستگاه اجرایی شهرستان گرمسار انجام شد که بیشترین تعداد طرح‌های‌ افتتاحی عمرانی مربوط به  دهیاری‌ها با ۲۳ و سپس توزیع نیروی برق با هفت طرح است.

متقی ابراز داشت: طرح‌های افتتاح شده گرمسار در هفته دولت امسال در حوزه‌های آب، آب و فاضلاب، کشاورزی، آبخیزداری، برق، شهرداری‌ها، روستایی و ورزشی است. 

وی خاطر نشان کرد: افتتاح ۹ طرح اقتصادی در شهرستان گرمسار به مناسبت هفته دولت توسط ۲ دستگاه اجرایی شامل صنعت و معدن با پنج طرح و جهادکشاورزی با چهار طرح، زمینه اشتغال ۲۱۴ نفر را فراهم کرد.

سرپرست فرمانداری گرمسار تصریح کرد: از مجموع ۶۹ طرح عمرانی و اقتصادی آماده بهره‌برداری در این شهرستان، ۴۹ طرح در گرمسار و بخش مرکزی و ۲۰ طرح در شهر ایوانکی و بخش ایوانکی است.

وی یادآور شد: اعتبار طرح‌های افتتاحی در شهرستان گرمسار به مناسبت هفته دولت نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشت.

متقی با بیان اینکه از مجموع ۶۹ طرح آماده بهره‌برداری شهرستان گرمسار، ۳۷ طرح در حوزه روستایی است افزود: آبخیزداری، بیابان‌زدایی، سیستم‌های نوین آبیاری و گلخانه طرح‌های شاخص آماده افتتاح در این بخش است.

به گفته وی، عملیات اجرایی ۱۵ طرح با اعتبار ۲۴۱ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال به مناسبت هفته دولت در شهرستان گرمسار آغاز می‌شود.

سرپرست فرمانداری گرمسار گفت: عملیات اجرایی ۱۳ طرح در گرمسار و ۲ طرح در ایوانکی آغاز می‌شود که پنج طرح مربوط به بخش روستایی این شهرستان است.

هفته دولت فرصتی طلایی برای دستگاه ها و مجموعه های دولتی برای تنویر افکار عمومی، تقویت ارتباط و تعامل دوسویه بین مردم و مسؤلان و تحقق اصل پاسخگویی دولتمردان در برابر انتظارات و مطالبات عمومی، با تشریح و تبیین کارنامه و عملکرد کاری خود است و رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسوولان به شمار می‌رود و باید نقش رسانه  برای اطلاع رسانی گسترده از تلاش‌ها و توفیقات دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف بیش از پیش جدی گرفته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =