۷۰دستگاه کولرگازی بین مددجویان دیری توزیع شد

بوشهر - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) دیر استان بوشهر گفت: ۷۰دستگاه کولرگازی با اعتبار ۵۷۰ میلیون تومان از منابع امداد و کمک خیران خریداری و بین مددجویان این شهرستان توزیع شد.

سید علی حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یکی از مشکلات عمده‌ای که خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در فصل گرما از آن رنج می‌برند کمبود شدید وسائل سرمایشی  برای این ایام از سال است که در زمان حاضر ۲۰۰ خانوار مشکل تامین کولر گازی و یخچال دارند.

وی افزود: با توجه به گرمای شدید هوا در تابستان‌ استان بوشهر، نداشتن وسائل خنک‌کننده مانند کولر به عنوان معضل جدی آرامش این خانواده‌های بی‌بضاعت را تحت تاثیر قرار دهد.

مدیر کمیته امداد امام دیر بیان کرد: بالا بودن هزینه تامین یک دستگاه کولرگازی سبب شده است تا بسیاری از خانواده‌های مددجو توان خرید آن را نداشته باشند که همین مزید بر علت می‌شود که زندگی خود را با سختی در گرمای سوزان تابستان بگذرانند.

مدیر کمیته امداد شهرستان دیّر اظهارداشت: منابع کمیته امداد به تنهایی قادر به تامین همه نیازهای خانواده‌های تحت حمایت نیست که با رایزنی افراد نیکوکار و بستگان مددجویان، زمینه خرید  ۷۰ دستگاه کولرگازی به ارزش ۵۷۰میلیون تومان فراهم شد و با اولویت خانواده‌های فاقد وسایل سرمایشی و یا فرسودگی کولرها میان آنان توزیع شد.

حسینی یادآورشد: سطح همکاری مردم نیکوکار شهرستان دیّر با  کمیته امداد برای کمک به رفع نیازهای ضروری خانواده‌های تحت حمایت بسیار مطلوب است و انتظار می‌رود با تقویت این تعامل زمینه رفع بیشتر مشکلات این خانواده‌ها هموار شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha