هلال احمر قزوین به عنوان دستگاه معین در سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کند

قزوین – ایرنا – مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: این جمعیت در کنار هلال احمر چند استان دیگر برای رفع مشکلات و معضلات سیستان و بلوچستان در حوزه آب،معیشت و کرونا فعالیت می‌کند.

به گزارش ایرنا، حسن آصفی روز سه شنبه با اعلام این خبر، افزود: طرح ملی نذر آب سه، همانند دو سال گذشته در سطح استان سیستان و بلوچستان با حضور استان‌های معین در مناطق محروم و بحرانی متأثر از خشکسالی در نیمه دوم شهریورماه اجرا خواهد شد.

آصفی ادامه داد: نیک شهر، چابهار، هامون، نیمروز، خاش، نهبندان، ریگان و حاجی آباد از جمله مناطقی هستند که در شهریورماه در حوزه معیشت، کووید ۱۹ و آب از سوی جمعیت هلال احمر استان‌های قزوین، گلستان، زنجان، مرکزی، قم و تهران پوشش داده می‌شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین با تاکید بر اینکه هلال احمر، حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان است، افزود: از مردم نوعدوست و خیر استان درخواست می‌کنیم تا در زمینه‌های مختلف درمانی و حمایتی کمک‌های خود را از طریق جمعیت هلال احمر به دست نیازمندان واقعی برسانند.

وی اضافه کرد: در این راستا رییس دانشگاه البرز آبیک در اقدامی خداپسندانه تأمین تعداد قابل توجهی از مخازن آب روستاهای محروم شهرستان هامون استان سیستان و بلوچستان را تقبل کرد که پس از تهیه جهت انتقال به سیستان و بلوچستان تحویل هلال احمر خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =