بررسی ضرب‌المثل‌های فارسی در «روز خوش»

تهران- ایرنا- برنامه «روز خوش» شبکه جام جم سیما با موضوع «یافتن آنچه که نمی‌جوییم»، خلاقیت، ایده‌پردازی و ضرب‌المثل های فارسی را بررسی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی برنامه روز خوش، دکتر علیرضا زمانی کارشناس خلاقیت وایده پردازی امروز (سه‌شنبه ۴ شهریور) در برنامه روز خوش موضوع یافتن آنچه که نمی‌جوییم را بررسی می‌کند.
در بخشی دیگر، حمیدرضا امیرافضلی شاعر و نویسنده، ضرب المثل کبوتر با کبوتر باز با باز را موشکافی می‌کند. همچنین، نسا جمالی کارشناس ارشد پژوهش هنردر رابطه با پرورش خلاقیت در کودکان با ابزار هنرگفتگو می‌کند.
کتاب آذر، پرویز شهدخت و دیگران نوشته‌ مرجان شیرمحمدی نیز در این برنامه معرفی می‌شود. این کتاب داستان زندگی و حسادت دو بازیگر سینما و روابط بین آن دو نفر است. بهروز افخمی در سال ۱۳۹۲ از کتاب آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، فیلمی با همین عنوان ساخت.
برنامه روز خوش با نگاه به زندگی از منظر سبک زندگی ایرانی-اسلامی با اجرای محمدامین نبی اللهی و مریم ماهور تلاش می‌کند صبحگاه ایرانی - اسلامی را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، در این برنامه اطلاعات، اخبار و رویدادهای امیدبخش به ویژه نمایش پیشرفت‌های غرورانگیز ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخاطبان می‎رسد. مجله صبحگاهی روز خوش از دوشنبه تا جمعه ساعت ۹ صبح به وقت تهران به تهیه کنندگی حسین علیاری از شبکه جهانی جام‌جم پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha