شمار شهدای حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه به چهار تن افزایش یافت

تهران - ایرنا - شمار شهدای حملات دوشنبه شب جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به شرق غزه، به چهار تن افزایش یافت.

به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی "فلسطین الیوم" اعلام کرد که در این حملات إیاد جمال الجدی، معتز عامر المبیض، یعقوب منذر زیدیة و یحیی فرید المبیض در شرق"الشجاعیه" در شهر غزه شهید و چند تن نیز مجروح شدند.

این شبکه پیش از این به شهادت ۲ تن اشاره کرده بود. 

خبرگزاری "شهاب" فلسطین نیز  اعلام کرد که در جریان حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه، یک فلسطینی زخمی شده است.
در حالی که شاهدان عینی فلسطینی به شمار دقیق زخمی‌ها اشاره نکرده‌اند، شبکه "آی ۲۴ نیوز" رژیم صهیونیستی گفت که در این حملات یک تن کشته و پنج تن دیگر زخمی شدند.

این حمله ساعاتی پس از آن صورت گرفت که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ساکنان نوار غزه را تهدید کرد.

"بنی گانتس" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که رها شدن بالن‌های آتش‌زای فلسطینی‌ها او را بشدت خشمگین کرده بود، ساعاتی پیش گفت: شلیک موشک یا رها شدن بالن به سمت اسرائیل قابل تحمل نیست و تا زمانی که این اقدامات از سوی غزه ادامه داشته باشد، ما به حملات خود به این باریکه را ادامه خواهیم داد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی افزود: به رهبران حماس می‌گویم، هر بالنی که در خاک اسرائیل منفجر می‌شود، با انفجارهای به مراتب بزرگ‌تر و دردناک‌تری توسط ما رو به رو خواهد شد.

این حمله درحالی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونیستی به بهانه رها شدن بالن‌های آتش زا، در هفته‌های گذشته، چندین بار نوار غزه را هدف حملات هوایی و توپخانه‌ای خود قرار داده است.

جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه نیز مانند روزهای دیگر، مناطقی از مرکز و شمال نوار غزه را بمباران کرده‌ بودند.

به دنبال حملات همه‌جانبه رژیم صهیونیستی، گروه‌های مختلف فلسطینی نیز در روزهای گذشته در پاسخ به این حملات هوایی و توپخانه‌ای بیش از ۱۲ فروند راکت به سرزمین‌های اشغالی شلیک کردند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha