نماینده تاکستان در مجلس: غرب استان قزوین از بی‌آبی می‌سوزد

قزوین – ایرنا – نماینده شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: غرب استان قزوین از مشکل بی‌آبی می‌سوزد و باید برنامه ریزی لازم برای تخصیص اعتبار و رفع این معضل صورت گیرد.

به گزارش ایرنا، رجب رحمانی روز دوشنبه در شورای برنامه ریزی استان که با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد، افزود: امروزه بهترین فرصت فراهم آمده است که در این شرایط سخت اقتصادی از مدیران خدمتگزار تشکر کنیم چون در سختی‌ها است که جوهره مدیران نشان داده می‌شود.

رحمانی افزود: رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در دهه ۷۰ که نماینده مجلس بودند برای استان شدن قزوین سنگ تمام گذاشتند و انتظار داریم هم اکنون نیز محبت ایشان به استان بیشتر شود.

وی اضافه کرد: سه ردیف ملی شهرستان تاکستان در حوزه کشاورزی و زهکشی و آبیاری از بین رفته است و امیدواریم با حمایت معاون رییس جمهوری برای احیای آنها اقدام شود.

این نماینده افزود: انتقال راه آهن قزوین-زنجان از شهر تاکستان یک مطالبه شهروندان است و اگر به آن توجهی نشود مشکلات سیاسی و اجتماعی ایجاد می‌کند.

رحمانی با اشاره به ظرفیت باغ‌های انگور شهرستان، افزود:  ۳۰ هزار هکتار باغ کشمش در استان داریم که هر هکتار برای پنج نفر شغل ایجاد کرده است و اگر برای رفع مشکلات باغداران تلاش نشود این میزان اشتغال از دست خواهد رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =