مهلت ارائه آثار به مسابقه ملی ایده پردازی تعلیم و تربیت اعلام شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت ارائه آثار به مسابقه ملی ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا ۱۲ شهریورماه ۱۳۹۹ است. 

هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: استادان، معلمان و دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد می توانند در این  مسابقه ملی شرکت کنند. 

وی افزود: آثار ارسالی به این مسابقه ملی باید در قالب متن، نماهنگ، انیمیشن، موشن گرافیک، کاریکاتور و پیشنهاد باشد. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: متقاضیان شرکت در این مسابقه ملی باید آثار خود را از طریق سامانه ملی به نشانی  اینترنتی www.sci.cbo.ir ارسال کنند. 

زارع پور عنوان کرد: این مسابقه ملی در محورهایی شامل الگوهای تربیتی مؤثر در نظام آموزشی، زیرساخت های نظام آموزشی و مدیریت  نظام آموزشی در دوران کرونا برگزار می شود. 

وی ابراز داشت: کمیته های این مسابقه ملی در کهگیلویه و بویراحمد شامل داوران، پشتیبانی، فرهنگی، اطلاع رسانی و فضای مجازی تشکیل و  فعال شده است. 

زارع پور گفت: مهمترین هدف برگزاری این مسابقه ملی ارائه آثار و انتخاب ایده های برگزیده برای استمرار آموزش در دوران کرونا خواهد بود. 

وی اظهار داشت: دیگر اهداف برگزاری این مسابقه ملی نیز شامل شناسایی موانع آموزشی، آسیب شناسی آموزش در دوران کرونا و پس از آن  و مدیریت زمان در آموزش های مجازی است. 

سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ تعداد دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم ۱۶۶ هزار و ۸۹۵ نفر است که  ۵۲ درصد آنها پسر، ۴۸ درصد دختر، ۶۶ درصد ساکن شهرها و ۳۴ درصد نیز ساکن روستاها هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =