۳۲ طرح عمرانی در مه‌ولات آماده بهره‌برداری شد

تربت‌حیدریه- ایرنا- فرماندار مه‌ولات از بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳۲ طرح عمرانی با هزینه ۱۴۶ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

مسعود رنجبر دوشنبه‌شب در نشست خبری افزود: با تمهیدات صورت گرفته، ۶۶ درصد طرح‌ها در مناطق شهری و ۴۴ درصد طرح‌ها نیز در مناطق روستایی مه‌ولات افتتاح یا آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: در گرامیداشت هفته دولت پارسال نیز ۶۵ طرح با هزینه ۲۰۰ میلیارد ریال در مه‌ولات افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد. 

فرماندار مه‌ولات تعهد اشتغال شهرستان در سال گذشته را ۴۴۲ شغل عنوان کرد و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته پارسال ۵۴۵ شغل جدید برای جوانان جویای کار منطقه فراهم شد که این میزان ۱۲۳ درصد رشد داشته و این شهرستان از نظر شمار اشتغال ایجاد شده، رتبه سوم در استان خراسان رضوی را کسب کرد.

وی افزود: از محل تسهیلات روستایی و عشایری نیز به ۱۶۵ طرح با اشتغالزایی ۲۹۳ نفر، ۷۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار پرداخت شد که این بخش از نظر تعداد تعهد، با رشد ۲۱۰ درصدی همراه بود.

رنجبر، تعهد اشتغال در سالجاری را ۴۱۹ شغل عنوان کرد و ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۷۶ شغل جدید در سامانه رصد به ثبت رسیده و امیدواریم در تا پایان سال بتوانیم از تسهیلات اشتغالزایی بیشتری استفاده کنیم.

فیض‌آباد مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه‌ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =