۲۲۶ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در پاکدشت کشف شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با کشف ۲۲۶ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در شهرستان پاکدشت، باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این بخش از استان تهران متلاشی شد.

به گزارش دوشنبه ایرنا به نقل از ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، سردار کیومرث عزیزی با اعلام این خبر اظهار کرد: عوامل پلیس مواد مخدر فرماندهی انتظامی شرق استان تهران با اطلاع از فعالیت اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر در انتقال گسترده مواد افیونی از مرزهای شرقی کشور و دپوی آن در یکی از مناطق حاشیه ای پاکدشت، بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

عزیزی گفت: پس از چندین روز کار اطلاعاتی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، مخفیگاه و نحوه فعالیت اعضای این باند شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی، محل اختفای آنان محاصره و ۲ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: در بازرسی از محل فعالیت سوداگران مرگ ۲۲۶ کیلوگرم شیشه کشف و یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ نیز توقیف شد.

عزیزی اظهار کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.

وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک، مراتب را با استفاده از پل ارتباطی ۱۱۰، به  اطلاع پلیس برسانند.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =