بانوی قایقران کرمانشاهی به کاپ جهانی مجارستان دعوت شد

کرمانشاه- ایرنا- «شهلا بهروزی راد» بانوی قایقران کرمانشاهی از سوی فدراسیون جهانی به مسابقات آب‌های آرام معلولان جهان به میزبانی مجارستان، دعوت شده است.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، مسابقات کاپ جهانی مجارستان با حضور بهترین قایقرانان پاراکانو جهان قرار است از اول تا پنجم مهر برگزار شود.

بهروزی راد تنها بانوی قایقران کشورمان است که موفق به کسب سهمیه مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو شده است.

این ورزشکار پارالمپیکی کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کاپ جهانی یکی از تورنمت های معتبری است که با حضور چهره های مطرح رشته پاراکانو از کشورهای مختلف برگزار می شود.

شهلا بهروزی راد تصریح کرد: در این مسابقات که معمولا پیش از مسابقات جهانی یا پارالمپیک برگزار می شود ورزشکاران حاضر وضعیت آمادگی خود را بهتر می سنجند و از حریفانشان شناخت پیدا می کنند.

وی افزود: امیدوارم با کسب نتیجه لازم در کاپ جهانی مجارستان روحیه و انگیزه مضاعفی برای شرکت در مسابقات پارالمپیک پیدا و این رویداد پیش زمینه ای برای کسب مدال در توکیو باشد.

بهروزی راد همچنین در خصوص شرایط آمادگی خود گفت: از چندی قبل تمرینات خود را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دریاچه آزادی تهران آغاز کرده ام و روز به روز شرایط بهتری پیدا می کنم.

این قایقران ملی پوش یادآور شد: هرچند ماه ها دوری از شرایط اردویی و تمرینات منظم کار را برای ورزشکاران سخت کرده است اما با این حال تلاش می کنم در کوتاه ترین زمان به شرایط ایده آل دست پیدا کنم.

وی در پایان گفت: با همه وجود برای حضوری موفق در مسابقات پارالمپیک توکیو و کسب مدال در این رویداد مهم تلاش می کنم و امیدوارم به آنچه که می خواهم برسم.