زمان پرداخت آورده اولیه طرح اقدام ملی مسکن عالی‌شهر تمدید شد

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید عالی‌شهر استان بوشهر گفت: زمان تکمیل آورده و مدارک متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن شهرجدید عالی‌شهر تا ۱۰ شهریور تمدید شد.

به گزارش ایرنا علی مقاتلی روز دوشنبه در این ارتباط افزود: زمان یاد شده آخرین مهلت برای متقاضیان است و باید هرچه سریعتر  نسبت به واریز وجه یا تکمیل موجودی تا سقف ٤٠٠ میلیون ریال اقدام کنند.

وی بیان کرد: در صورتی که این آورده تکمیل نشود، متقاضیان به صورت کامل از طرح مسکن ملی حذف و متقاضیانی که در لیست ذخیره قرار دارند جایگزین آنها می‌شوند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالی‌شهر با بیان اینکه تاکنون هیچ متقاضی به دلیل پرداخت نکردن آورده اولیه حذف نشده است، گفت: متقاضیانی که پیامک افتتاح حساب را دریافت کردند ولی تاکنون اقدامی برای تکمیل آورده و یا واریز وجه نکردند در صورتی که تا ۱۰ شهریورماه آورده خود را تکمیل نکنند به صورت کامل حذف می شوند.

مقاتلی یادآورشد: با توجه به ارسال پیامک از سوی شرکت عمران شهر جدید عالی‌شهر جهت تکمیل مدارک، برخی از متقاضیان تاکنون اقدام به بارگذاری مدارک خود در سامانه نکرده اند.

وی ادامه داد: چنانچه متقاضیان برای تکمیل مدارک در فرصت باقی مانده اقدام نکنند این مراجعه نکردن آنها به منزله انصراف از طرح تلقی می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha