البرز قدم اول جهش تولید را با صادرات ۲۱۱ میلیون دلاری برداشت

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز اعلام کرد که این استان در سال جهش تولید قدم اول را با صادرات ۲۱۱ میلیون دلاری برداشت.

جهانگیر شاهمرادی در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان نظرآباد به مناسبت هفته گرامیداشت دولت افزود: میزان صادرات در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۴ درصد رشد نشان می دهد.

وی ادامه داد: امسال با رشد سرمایه گذاری قابل توجهی در استان البرز به ویژه درشهرستان اشتهارد مواجه بودیم و کاهش و تعدیل نیرو نداشتیم.

جهانگیری گفت: امروز برآن هستیم تا  شهرک های صنعتی به عنوان ظرفیت های قابل توجه اقتصادی هرچه بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: براین اساس بسترهای آموزشی به سمت آموزش فنی و حرفه ای و پرورش نیروی مهارت محور رو  به گسترش است تا گام های بهتری برای اشتغالزایی برداشته شود.

در دومین روز از هفته دولت در شهرستان نظرآباد ۶۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که این پروژه ها برای ۱۱۹ نفر اشتغالزایی به همراه خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز به همراه مسوولان شهرستان نظرآباد پس از غبار روبی گلزار شهدا و ادای احترام بوستان مادر، واحد صنعتی قیدارسرزمین توانا و واحد صنعتی دورین کاشت مانا را به صورت نمادین افتتاح کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =