افتتاح طرح‌های مخابراتی استان سمنان با سرمایه‌گذاری ۶۶ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریالی

سمنان- ایرنا-مدیر مخابرات منطقه سمنان گفت: همزمان با هفته دولت بالغ بر ۶۶ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال طرح‌ مخابراتی در این استان به بهره‌برداری می‌رسد.

مجید دارایی عصر دوشنبه به رسانه‌ها اظهار داشت: ۱۴۰ طرح مخابراتی استان هفته دولت امسال افتتاح می‌شود.

وی تصریح کرد: اجرای کابل‌کشی فیبرنوری، توسعه شبکه FTTH، ارائه خدمات مخابراتی بر بستر وایرلس، بهبود پوشش تلفن همراه برای روستاها و جاده‌های فاقد پوشش شبکه همراه اول، نصب و راه‌اندازی تکنولوژی ۳G و ۴G، ایجاد مراکز تلفن جدید و نوسازی و بهسازی سیستم‌های برق از جمله طرح‌های آماده افتتاح مخابرات منطقه سمنان در هفته ارتباطات امسال است.
مدیر مخابرات منطقه سمنان افزود: از مجموع ۱۴۰ طرح آماده افتتاح در استان در هفته دولت ۴۸ طرح زمینه توسعه شبکه فیبرنوری، FTTH و وایرلس است.
وی بیان کرد: ۷۰ طرح حوزه ارتباطات سیار، هشت طرح در حوزه دیتا و ۱۴ طرح در حوزه توسعه پاور و تغذیه نیرو نیز در استان سمنان بهره‌برداری می‌شود.
دارایی جلب رضایت مشترکین در ارائه خدمات مطلوب و پایدارتر به آنها، توسعه و بهینه‌سازی شبکه‌ تلفن ثابت، همراه و دیتا، ارائه و ارتقاء فناوری‌های نوین و همگام بودن با سرعت پیشرفت تکنولوژی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی را از جمله اهداف اجرای طرح‌های مخابراتی عنوان کرد.
دوم تا هشتم شهریور ماه در تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران هفته دولت نامگذاری شده است و یک‌هزار و ۵۹۹ میلیارد تومان طرح‌ در حوزه‌ها و شهرستان‌های مختلف استان سمنان هفته دولت امسال بهره‌برداری، سرمایه‌گذاری و کلنگ‌زنی می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =