افتتاح ۱۵پروژه عمرانی و گردشگری در ماسال و صومعه سرا

رشت - ایرنا - ۱۵پروژه عمرانی، خدماتی و گردشگری شهرستان های ماسال و صومعه سرا روز دوشنبه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال افتتاح به بهره برداری رسید.

فرماندار ماسال در آئین افتتاح ۵ واحد مسکونی مددجویی شهرستان گفت : به مناسبت هفته دولت کلید یک واحد بصورت نمادین در دفتر فرمانداری با رعایت پروتکل بهداشتی به مددجویان اهدا شد.
وحید پور حضرت در ادامه افزود: برای افتتاح ۵ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی بالغ بر ۳میلیارد ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
وی افزود: امروز همزمان ۸ پروژه شرکت توزیع برق شهرستان اعم از اصلاح سه شبکه فرسوده برق(تبدیل سیم به کابل خود نگه دار) به طول هشت کیلومتر و نصب ۵ دستگاه پست هوایی به طور همزمان در روستای بی تم بخش شاندرمن با اعتباری بالغ بر ۱۳میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی عنوان کرد : یک مرکز رفاه کودک و خانواده نیز با محوریت شاد بودن فرزندان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال افتتاح شد که برای ۳ نفر اشتغال ایجاد نموده است.

افتتاح یک واحد بوم گردی با اعتبار ۳میلیارد ریال در صومعه سرا
رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری صومعه سرا هم در گفت  و گو با ایرنا گفت : امروز یک واحد بوم گردی با اعتبار ۳میلیارد ریال در صومعه سرا  به بهره برداری رسید.
علیرضا مهرگان با اشاره به اینکه با راه اندازی این واحد برای ۴ نفر اشتغال ایجاد شده است، افزود: ۱۱ واحد بوم گردی در حال ساخت است که در حدود پنج میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند و امسال هم چندین واحد بوم گردی جدید شروع به ساخت می کنند.
شهرستان ماسال و صومعه سرا به ترتیب در ۴۵ کیلومتری و۲۵کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =