۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۴
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 83921049
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار انتظامی روز دوشنبه استان سمنان

سمنان- ایرنا- کشف ۷۳۹ کیلوگرم تریاک در یک خانه مخروبه و دستگیری سارق ۲۹ ساله سابقه‌دار ۲ خبر انتظامی روز دوشنبه سوم شهریور استان سمنان است.

به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی استان سمنان روز دوشنبه به رسانه ها گفت: در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان، ۷۳۹ کیلوگرم تریاک که در یک منزل مخروبه دپو شده بود کشف شد.
سردار عبداله حسنی اظهار داشت: با تلاش و پیگیری های چند ماهه ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان، اطلاعاتی از انتقال یک محموله بزرگ موادمخدر در شرق کشور به دست آمد.
وی تصریح کرد: با تکمیل سرنخ های اطلاعاتی، هماهنگی های لازم با پلیس سیستان و بلوچستان نیز برای اجرای عملیات و کشف این محموله انجام شد.
وی افزود: با هدایت و پشتیبانی اطلاعاتی لحظه به لحظه از سوی ماموران خبره و کارکشته پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان محل دپوی این محموله در شهرستان میرجاوه شناسایی شد.
به گفته سردار حسنی، ماموران در بازرسی از محل اختفای مواد در یک منزل مخروبه، ۷۳۹ کیلوگرم تریاک دپو شده را کشف کردند.

دستگیری سارق ۲۹ ساله سابقه‌دار در استان سمنان
فرمانده انتظامی استان سمنان هم چنین از دستگیری متهم ۲۹ ساله ای خبر داد که به ۴۰ فقره سرقت منزل در استان به ویژه شهرستان شاهرود اعتراف کرده است.
سردار حسنی اظهار داشت: با اقدام گسترده اطلاعاتی ماموران انتظامی شهرستان شاهرود متهمی که به صورت نوبتی در سراسر استان سمنان دست به سرقت می زد شناسایی شد.
وی با بیان این که این متهم در فاصله های مختلف وارد استان شده است و با شگردی خاص به منازل شهروندان دستبرد می‌زد، افزود: هماهنگی‌های لازم برای دستگیری وی انجام شد.
سردار حسنی از اعزام تیم ویژه عملیاتی پلیس سمنان به یکی از استان‌های غربی کشور برای دستگیری سارق خبر داد و گفت: متهم در عملیات غافلگیرانه پلیس در مخفیگاهش دستگیر و به اداره آگاهی شهرستان شاهرود منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: تحقیقات تکمیلی پلیس برای شناسایی همدستان احتمالی وی همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =