۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۸
کد خبرنگار: 1456
کد خبر: 83921014
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری و اجرای پنج طرح عمرانی و خدماتی در نکا

ساری - ایرنا - شهرستان نکا در دومین روز از هفته دولت میزبان بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پنج طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال بود.

فرماندار شهرستان نکا روز دوشنبه در حاشیه بهره‌برداری از طرح ها و پروژه های هفته دولت به خبرنگار ایرنا گفت: تلاش همه ما برای برگزاری این مراسم ها و افتتاحیه ها ارائه عملکرد نظام و افزایش امیدآفرینی در جامعه و در بین مردم است.

عبدالجواد توحیدی مقدم افزود: با وجود تحریم‌های ظالمانه و جنگ اقتصادی، کارهای خوبی در ابعاد مختلف توسط دولت صورت گرفته  است و خدمات ارائه شده به مردم باید بدرستی منعکس شده و اطلاع رسانی شود.

این مسئول اظهار داشت: بهره برداری از گلخانه لیموترش با اعتبار ۱۲میلیارد ریال و بهره برداری از طرح‌های آبخیزداری مکانیکی در روستاهای "چلمردی و سه‌کیله" با اعتبار هفت میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال از طرح های افتتاحی امروز است.

فرماندار نکا افزود: بهره برداری از طرح های راهسازی در بخش هزارجریب با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال و کلنگ زنی فاز سوم مجتمع آبرسانی "ولامده" و فاز دوم مجتمع آبرسانی شهدای "طوسکلا" با اعتبار ۱۰۵میلیارد ریال را از دیگر طرح های امروز هفته دولت در شهرستان نکا می باشد.

همزمان با هفته دولت ۶۱ طرح با اعتبار ۶۷۰ میلیارد ریال در این شهرستان در بخش های مختلف عمرانی ، کشاورزی ، خدماتی و زیربنایی افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

دوم تا هشتم شهریور ماه به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر از دولتمردان ساعی و پرتلاش انقلاب اسلامی ایران، به نام هفته دولت نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =