فرمانده لشکر ۸۴ خرم آباد: ارتش تمامی تهدیدات علیه ایران را رصد می‌کند

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ خرم‌آباد گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران تمامی تهدیدات علیه کشور را رصد کرده و برای هرگونه خطری برنامه‌ریزی دارد.

امیر سرتیپ دوم "مراد خوش کنار" روز دوشنبه آیین تجلیل از ممتازین ارتش اظهار داشت: با گذشت ۴۱ سال از طول عمر با برکت جمهوری اسلامی ایران با درایت و تدبیر سلسله مراتب و بهره مندی از کارکنان ممتاز، فعل خواستن را صرف کرده و پیشرفت کرده ایم.

وی بیان کرد: با تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی با اقتدار در تمام زمینه ها روز به روز پیشرفت کرده و در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، نظامی شاهد پیشرفت روز افزون در تمام نیروهای ارتش هستیم.

امیر خوشکنار افزود: ما از نظر دفاعی در جهان ممتاز هستیم و در تامین پایدار نظام جمهوری اسلامی دستاوردهای بسیار خوبی داشته که حاصل زحمات نیروهای کارآمد و ممتاز در ارتش می باشد.

وی گفت: کارکنان نزاجا در بحث سیل، زلزله و مبارزه با ویروس منحوس کرونا تلاش‌های بسیار خوبی از خود نشان داده که همگان بر این امر اذعان دارند.

وی ادامه داد: نیروی زمینی محوری با برخورداری از کارکنان ممتاز و نمونه در صحنه‌های مختلف در هر صورت موثر و کارآمد است و هر بار برگ زرینی بر افتخار نیروی زمینی قهرمان می‌افزاید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =