۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۱۸
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 83920975
۰ نفر

برچسب‌ها

رویداد ملی جایزه ادبی مشهد آغاز شد

مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: رویداد ملی جایزه ادبی مشهد در سه بخش شعر، داستان و روایت نگاری در سطح ملی آغاز شد.

شهرداری مشهد روز دوشنبه به نقل از صدرا یوسفی گزارش داد: بخش‌های ادبی این رویداد به پاس احترام و بزرگداشت شخصیت‌های ادبی ایران با نشان ویژه ملک الشعرای بهار در بخش شعر کلاسیک، نشان ویژه اخوان ثالث در بخش شعر نو آزاد، نیمایی و سپید، نشان ویژه توس در قسمت داستان شامل رمان، مجموعه داستان و داستان و نشان ویژه بیهقی با موضوع روایت نگاری ویژه شهر مشهد برگزار می‌شود. 

وی افزود: تمامی کتاب‌های منتشر شده در دو بخش شعر و رمان و کتاب های منتشر نشده در بخش‌های شعر کلاسیک، شعر نو، داستان کوتاه و روایت نگاری می‌توانند در این رویداد ملی شرکت کنند.
یوسفی ادامه داد: مهلت ارسال آثار و شرکت در این رویداد ملی تا پایان شهریور ماه سال جاری برای کتاب‌های منتشر شده و تا پایان مهرماه سال جاری برای آثار چاپ نشده است.
وی با بیان اینکه مراسم پایانی جشنواره در زمستان امسال برگزار می‌شود گفت: جوایز برگزیدگان این رویداد از ۲۰ میلیون ریال تا ۱۵۰ میلیون ریال در نظرگرفته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =