تصادف در کمربندی دوم تهران ٢ کشته برجای گذاشت

شهرری - ایرنا - سرپرست اداره راهداری، حمل و نقل جاده ای شهرستان ری گفت: برخورد نیسان حامل بار میلگرد با کامیون لیلاند پارک شده در حاشیه کمربندی دوم تهران حوالی میدان غنی آباد ۲ کشته برجای گذاشت.

مهدی مقدادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: خودرو نیسان حامل بار میلگرد در حدود ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه پس از برخورد با یک دستگاه خودرو سمند و انحراف از مسیر اصلی خود با کامیون لیلاند پارک شده در کنار محور کمربندی دوم برخورد می کند و ۲ سرنشینش بر اثر شدت جراحات در دم کشته می شوند.

وی با بیان اینکه سرعت بالا و عدم کنترل راننده نیسان عامل اصلی این حادثه بود، عنوان کرد: بار بیش از حد مجاز خودرو نیسان نیز از دیگر دلایل وقوع این حادثه است.

مقدادی از شهروندان خواست در هنگام رانندگی علاوه بر رعایت سرعت مطمئنه از استفاده تلفن همراه درحین رانندگی، انحراف ناگهانی، ورود یکباره و بدون ایست، رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی، هرگونه سبقت غیرمجاز و توجه از محورهای فرعی به اصلی خودداری کنند.  

به گزارش ایرنا، کمربندی دوم تهران اسلامشهر در جنوب غرب تهران را پس از عبور از حوزه سرزمینی شهرستان ری به بزرگراه امام رضا(ع) اتصال می دهد.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =